Можливості для абітурієнтів та студентів: програми, стажування

Зараз, у 21 столітті, існує багато різних шляхів самовдосконалення та самореалізації. Пропонуємо підбірку різних програм та проєктів для молоді.

Програма СИЛА повідомляє про вступ до українських ЗВО переселенців та молодь із тимчасово окупованих територій. Переваги – спрощена процедура, належні умови для соціалізації та рівних можливостей.

Абітурієнт відчує:

• адаптацію в новому місті,
  • відчуття своїм та належність всіх необхідних умови для розвитку.

Детальніше за посиланням.

Фото 1.png

PROJECT BOOTCAMP від компанії WeChallenge реалізує інтенсив з проєктного менеджменту, креативу та маркетингу

Кому це цікаво?

Для студентів 3-6 курсів та випускників, які хочуть стати проєктними або креативними менеджерами.

Учасник має  можливість:

• набір інструментів для реалізації проекту;
  • можливість реалізувати власний проект з командою;
  • сертифікат учасника, який можна додати до резюме.

Винагорода для найкращих учасників — стажування зі стипендією та job offer від компанії We_Challenge.

Подати заявку можна за посиланням.

Фото 2.png

Fozzy Group запрошує на сплачуване стажування до себе

Що чекає на стажерів?

• досвід у 6 напрямах (юридичний, фінансовий, логістичний, комерційний, HR, маркетинг);
  • наявність крутих менторів;
  • цікаві та челенджеві завдання;
  • кар’єра. З першого дня програми офіційне працевлаштування в топовій компанії гарантоване;
  • оплата. Насолоджуватися від цікавої роботи та отримувати офіційний дохід з першого дня (12 000 грн/місяць);
  • стажування передбачає відвідування офісу в Києві та 18 місяців роботи фул-тайм.

Як потрапити до проєкту?

• пройти онлайн-гру без нудних тестів та питань до 31 липня 2021.
  • пройти відеоінтерв’ю до 31 серпня 2021.
  • узяти участь у Fozzyтрон, підготувавши проєкт, а сама компанія допоможе з реалізацією.

Початок стажування: жовтень 2021 р.

Податися можна за посиланням.

Фото 3.png