«Мої перші вибори»: Миколаївська юстиція оголошує творчий конкурс


Студенти ЧНУ ім. Петра Могили неодноразово брали участь у конкурсах, організованих Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області, запрошуємо молодь у віці від 18 до 20 років до участі і цього разу!

Для цього необхідно підготувати творчу роботу у вигляді есе, нариса, короткої розповіді на тему: «Мої перші вибори», обсягом не більше 3-х сторінок. У роботі потрібно поділитися емоціями та враженнями від першого в житті голосування та розповісти наскільки очікування відповіли реальності.

Надіслати роботу можна разом із заявкою до 19 квітня 2019 року на електронну адресу upr.npa.osvita@mk.minjust.gov.ua, з позначкою в темі листа «На конкурс «Мої перші вибори».

Важливо! На конкурс не приймаються роботи, які пропагують вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, а також прояви екстремізму, тероризму, насилля, релігійну та етнічну ворожнечу, містять рекламу, а також роботи непристойного та аморального змісту.

З положенням про конкурс та зразком заяви можна ознайомитися на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за посиланням.

 

 

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …

лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …