«Мої перші вибори»: Миколаївська юстиція оголошує творчий конкурс


Студенти ЧНУ ім. Петра Могили неодноразово брали участь у конкурсах, організованих Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області, запрошуємо молодь у віці від 18 до 20 років до участі і цього разу!

Для цього необхідно підготувати творчу роботу у вигляді есе, нариса, короткої розповіді на тему: «Мої перші вибори», обсягом не більше 3-х сторінок. У роботі потрібно поділитися емоціями та враженнями від першого в житті голосування та розповісти наскільки очікування відповіли реальності.

Надіслати роботу можна разом із заявкою до 19 квітня 2019 року на електронну адресу upr.npa.osvita@mk.minjust.gov.ua, з позначкою в темі листа «На конкурс «Мої перші вибори».

Важливо! На конкурс не приймаються роботи, які пропагують вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, а також прояви екстремізму, тероризму, насилля, релігійну та етнічну ворожнечу, містять рекламу, а також роботи непристойного та аморального змісту.

З положенням про конкурс та зразком заяви можна ознайомитися на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за посиланням.

 

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …