Мотиваційний тренінг «Соціальне підприємництво» для студентів факультету економічних наук

ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства ЧНУ імені Петра Могили Віктором Погромським та за підтримки громадського активіста Євгена Королькова організували для студентів факультету економічних наук Мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво».

ГО «Молодь України» – це громадська організація, в яку входять талановиті, дієві представники Миколаївщини. Це і студенти, і волонтери, і бізнесмени і представники комерційних структур. Їхнє основне завдання в Миколаєві – зробити наше місто кращим, реалізувати соціально значущі проєкти, щоб Миколаїв став затишним та зручним місцем

Запрошеним спікером заходу став гість з Херсона – Віталій Бєлобров, людина з великим бізнес-досвідом, голова правління ГО “Бізнес – асоціація “МИ – ХЕРСОНЦІ”.

«Мені ще більш приємно, що я можу бути корисним не лише Херсону, але й Миколаєву», – зазначив пан Віталій на початку тренінгу.

Захід пройшов у легкій інтерактивній формі діалогу спікера зі студентами, окрім яких на семінарі були присутні громадські активісти та голова ГО «Молодь України» Максим Коваленко, які реалізують проєкти як в Миколаєві, так і загалом в Україні.

«Для студентів економічного факультету завжди цікаве практичне застосування навичок, вмінь, будь-чого, що вони отримають на заняттях в теоретичному плані. А сьогодні у нас семінар, який присвячений соціальному підприємництву. Сьогодні будемо говорити про те, як це налаштувати та зробити. Наш запрошений експерт організовував у Херсоні багато таких заходів, які допомагають зробити Херсон кращим, а ми хочемо, щоб у нас була нагода зробити Миколаїв кращим, в тому числі і за допомоги наших студентів», – розповідає про захід Віктор Погромський.

Такий мотиваційний тренінг – перша сходинка, на якій студенти зможуть розробити економічну модель. Наступним етапом стане розробка студентами своєї моделі бізнес-плану та пошук фінансування на реалізацію проєкту у бізнесовій площині.