Моніторинг та нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT в м. Миколаїв, Україна

В ЧНУ ім. Петра Могили з 8 по 12 травня 2017 року була успішно проведена Міжнародна тренінг-школа в рамках проекту ALIOT за програмою ЄС Еразмус+ у сфері вищої освіти. В роботі прийняли участь 57 учасників з Запоріжжя, Києва, Миколаєва, Одеси, Северодонецька, Харкова, Чернівців (Україна) та з міст Newcastle, Leeds (Великобританія). Метою Школи було обговорення результатів розробки нових курсів в галузі Інтернету речей та ознайомлення спільноти з досягненнями команд-учасників проекту.

z zz

xxx xxxxx

cxczczx xccx

Крім того учасники Школи відвідали екскурсію на Південно-Українську атомну електростанцію в м. Южноукраїнськ, що надихнуло на втілення нових ідей.

czxczx xczczxczxc

SAsas

dddd sdawdew

Сайт проекту

ALIOT LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники