Моніторинг та нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT в м. Миколаїв, Україна

В ЧНУ ім. Петра Могили з 8 по 12 травня 2017 року була успішно проведена Міжнародна тренінг-школа в рамках проекту ALIOT за програмою ЄС Еразмус+ у сфері вищої освіти. В роботі прийняли участь 57 учасників з Запоріжжя, Києва, Миколаєва, Одеси, Северодонецька, Харкова, Чернівців (Україна) та з міст Newcastle, Leeds (Великобританія). Метою Школи було обговорення результатів розробки нових курсів в галузі Інтернету речей та ознайомлення спільноти з досягненнями команд-учасників проекту.

z zz

xxx xxxxx

cxczczx xccx

Крім того учасники Школи відвідали екскурсію на Південно-Українську атомну електростанцію в м. Южноукраїнськ, що надихнуло на втілення нових ідей.

czxczx xczczxczxc

SAsas

dddd sdawdew

Сайт проекту

ALIOT LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.