Моніторинг та нарада представників проекту Erasmus+ ALIOT в м. Миколаїв, Україна

В ЧНУ ім. Петра Могили з 8 по 12 травня 2017 року була успішно проведена Міжнародна тренінг-школа в рамках проекту ALIOT за програмою ЄС Еразмус+ у сфері вищої освіти. В роботі прийняли участь 57 учасників з Запоріжжя, Києва, Миколаєва, Одеси, Северодонецька, Харкова, Чернівців (Україна) та з міст Newcastle, Leeds (Великобританія). Метою Школи було обговорення результатів розробки нових курсів в галузі Інтернету речей та ознайомлення спільноти з досягненнями команд-учасників проекту.

z zz

xxx xxxxx

cxczczx xccx

Крім того учасники Школи відвідали екскурсію на Південно-Українську атомну електростанцію в м. Южноукраїнськ, що надихнуло на втілення нових ідей.

czxczx xczczxczxc

SAsas

dddd sdawdew

Сайт проекту

ALIOT LOGO

This project has been funded with support from the European Commission. All publications on this website reflect the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.