МОН збирається впровадити нові педагогічні звання


Міністерство освіти і науки планує з 1 вересня 2021 року впровадити в українську освітню практику нові педагогічні звання.

Зокрема, пропонується включити до Переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників нові педагогічні звання: «Викладач – експерт», «Викладач – інноватор» та «Викладач – наставник».

Введення нових педагогічних звань має:

  • посилити мотивацію педагогічних працівників до професійної діяльності;
  • сприяти визнанню їх персональних здобутків;
  • сприяти поширенню кращої практики та стимулюванню до розширення сфери професійних інтересів.

Щодо позиції «Викладач-методист», то вона буде виключена з Переліку кваліфікаційних категорій педагогічних працівників.

Проект відповідної постанови Кабінету Міністрів винесений для громадського обговорення.

Джерело.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …