МОН збирається впровадити нові педагогічні звання


Міністерство освіти і науки планує з 1 вересня 2021 року впровадити в українську освітню практику нові педагогічні звання.

Зокрема, пропонується включити до Переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників нові педагогічні звання: «Викладач – експерт», «Викладач – інноватор» та «Викладач – наставник».

Введення нових педагогічних звань має:

  • посилити мотивацію педагогічних працівників до професійної діяльності;
  • сприяти визнанню їх персональних здобутків;
  • сприяти поширенню кращої практики та стимулюванню до розширення сфери професійних інтересів.

Щодо позиції «Викладач-методист», то вона буде виключена з Переліку кваліфікаційних категорій педагогічних працівників.

Проект відповідної постанови Кабінету Міністрів винесений для громадського обговорення.

Джерело.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …