МОН впроваджує індикативну вартість контрактного навчання

Заклади вищої, фахової передвищої освіти та наукові установи мають поінформувати Міністерство освіти і науки про розраховані величини індикативної собівартості.

Відповідний лист відомства щодо запровадження індикативної собівартості надісланий керівникам закладів освіти.

Поінформувати міністерство заклади освіти мають до 18.00 12 травня 2020 року.

Як відомо, Кабінет Міністрів на початку березня 2020 року ухвалив рішення про встановлення індикативної собівартості контрактного навчання для державних університетів та тих приватних, які отримуватимуть державне фінансування.

Планується, що впровадження індикативної собівартості обмежить можливості університетів зі встановлення нижчої вартості навчання для студентів-контрактників.

У Міносвіти наголошують, що заклади вищої освіти, бажаючи залучити більшу кількість студентів-контрактників, занижують вартість навчання. Різницю у реальній ціні та вартості контракту виші потім дофінансовують з коштів, які отримують з державного бюджету.

Джерело.

depositphotos_68789187-stock-photo-students.jpg