МОН рекомендуватиме вишам перейти на дистанційну форму навчання з 15 жовтня

Голова парламентського Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив, що школи підуть на канікули раніше запланованого терміну, а виші будуть тимчасово переведені на дистанційне навчання.

«Молодь повинна розуміти, що сьогодні краще обмежити кількість контактів та мінімізувати перебування в людних місцях. Життя їхніх батьків, бабусь та дідусів – це також і їхня відповідальність», – підкреслив Михайло Радуцький.

З Telegram виконуючого обов’язки міністра освіти Сергія Шкарлета стало відомо, що Міністерством освіти буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до закладів освіти. Закладам професійної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від кольору карантинної території буде рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада з обов’язковим виїздом усіх студентів із гуртожитків.

МОН та МОЗ подадуть відповідну пропозицію від двох відомств на розгляд комісії з ТЕБ та НС з рекомендацією підготувати відповідне розпорядження й ухвалити його на засіданні Кабінету Міністрів вже завтра, 13 жовтня.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі з урахуванням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря.

Джерело.