МОН планує створити систему моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти


3 червня у Києві відбулось засідання Ради з питань професійної орієнтації населення, під час якого було прийнято рішення про створення системи моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та професійної освіти. За розробку системи відповідає Міністерство освіти та науки спільно із Пенсійним фондом України.

Система дозволить відслідковувати успішність подальшого кар’єрного зростання випускників відповідно до закладу, який було закінчено, аналізувати перспективи, які надає університет або професійне технічне училище. Крім того, це надасть Міністерству важливі дані про якість освіти та можливостей, що надають заклади освіти. Це дозволить корегувати освітню політику.

Варто зазначити, що МОН не зможе самостійно створити систему моніторингу працевлаштування випускників, адже для цього потрібно інтегрувати реєстри, якими керують інші структури. На цьому етапі головним завданням є об’єднання даних Єдиної державної електронної бази з питань освіти і Реєстру застрахованих осіб, який адмініструє Пенсійний фонд.

Лілія Гриневич зазначила, що для створення системи не достатньо тільки співпрацювати, тому передбачається зміна в законодавстві України. МОН вже розробило поправки, однак їх треба узгодити та прийняти у Верховній Раді.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут