МОН планує створити систему моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти


3 червня у Києві відбулось засідання Ради з питань професійної орієнтації населення, під час якого було прийнято рішення про створення системи моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої та професійної освіти. За розробку системи відповідає Міністерство освіти та науки спільно із Пенсійним фондом України.

Система дозволить відслідковувати успішність подальшого кар’єрного зростання випускників відповідно до закладу, який було закінчено, аналізувати перспективи, які надає університет або професійне технічне училище. Крім того, це надасть Міністерству важливі дані про якість освіти та можливостей, що надають заклади освіти. Це дозволить корегувати освітню політику.

Варто зазначити, що МОН не зможе самостійно створити систему моніторингу працевлаштування випускників, адже для цього потрібно інтегрувати реєстри, якими керують інші структури. На цьому етапі головним завданням є об’єднання даних Єдиної державної електронної бази з питань освіти і Реєстру застрахованих осіб, який адмініструє Пенсійний фонд.

Лілія Гриневич зазначила, що для створення системи не достатньо тільки співпрацювати, тому передбачається зміна в законодавстві України. МОН вже розробило поправки, однак їх треба узгодити та прийняти у Верховній Раді.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету