МОН перегляне частину програми ЗНО у магістратуру


Міністерство освіти і науки запрошує усіх зацікавлених осіб внести пропозиції до Програми другого блоку єдиного фахового вступного випробування – тесту з восьми базових правничих дисциплін, яке складають вступники при вступі до магістратури.

За інформацією відомства, метою перегляду програми є приведення її у відповідність до діючого законодавства з урахуванням внесених змін та доповнень.

Зауваження і пропозиції можна надсилати до 8 листопада 2019 року на електронні адреси:

  • Конституційне право України – naukakpu@gmail.com;
  • Адміністративне право України. Адміністративне судочинство в Україні – kuybida@gmail.com;
  • Цивільне право України – ulianova2019@onua.edu.ua;
  • Цивільне процесуальне право України – civilkafedra@gmail.com;
  • Кримінальне право України – maxym@gmail.com;
  • Кримінальне процесуальне право України – boykolnu@gmail.com;
  • Міжнародне публічне право – yuvch@ukr.net;
  • Міжнародний захист прав людини – mylondon@ukr.net.

Джерело.

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету