МОН перегляне частину програми ЗНО у магістратуру

Міністерство освіти і науки запрошує усіх зацікавлених осіб внести пропозиції до Програми другого блоку єдиного фахового вступного випробування – тесту з восьми базових правничих дисциплін, яке складають вступники при вступі до магістратури.

За інформацією відомства, метою перегляду програми є приведення її у відповідність до діючого законодавства з урахуванням внесених змін та доповнень.

Зауваження і пропозиції можна надсилати до 8 листопада 2019 року на електронні адреси:

• Конституційне право України – naukakpu@gmail.com;
  • Адміністративне право України. Адміністративне судочинство в Україні – kuybida@gmail.com;
  • Цивільне право України – ulianova2019@onua.edu.ua;
  • Цивільне процесуальне право України – civilkafedra@gmail.com;
  • Кримінальне право України – maxym@gmail.com;
  • Кримінальне процесуальне право України – boykolnu@gmail.com;
  • Міжнародне публічне право – yuvch@ukr.net;
  • Міжнародний захист прав людини – mylondon@ukr.net.

Джерело.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики