МОН надало можливість дистанційного стажування здобувачам вчених звань


24 липня 2020 року Міністерство освіти України оприлюднило листа роз’яснення стосовно забезпечення функціонування системи атестації наукових і науково-педагогічних кадрів.

В Україні, згідно «Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань», вчені звання професора, доцента та старшого дослідника присвоюють особам, які мають документи, що підтверджують міжнародний досвід кандидата на отримання звання. Це можуть бути сертифікати, свідоцтва, дипломи чи інші документи, які підтверджують навчання особи, стажування або роботу у закладі вищої освіти, науковій (або науково-технічній) установі в країні, яка входить до Організації економічного співробітництва та розвитку та/або Європейського Союзу. А також в разі, коли кандидати на отримання звання є (чи були) керівниками/виконавцями проєктів, які фінансуються зазначеними країнами.

Відтепер, ураховуючи епідемічну ситуацію у світі, обмеження при перетині державного кордону, здобувачі вчених звань, зможуть підтвердити свій міжнародний досвід відповідним дистанційним стажуванням.

Джерело

ФОТО.jpg

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут