Молодий дослідник Міждисциплінарних Студій «Європейські зелені виміри» Вадим Чвир презентував нову тему «Захист атмосферного повітря»

«Захист атмосферного повітря» – саме таку тему 21 лютого 2024 року презентував молодий дослідник Міждисциплінарних Студій «Європейські зелені виміри» Вадим Чвир.

Проєкт відбуваються за підтримки Програми Європейського Союзу Еразмус+ Жана Моне_Кафедра і реалізується на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили.

Слухачі долучились до обговорення питань: екологічні проблеми атмосферного повітря; Директива 2008/50/ЄС Європейського парламенту та Ради; європейський індекс якості повітря; служба моніторингу атмосфери Copernicus.

Під час зустрічі мова йшла про серйозну небезпеку забруднення атмосферного повітря аерозолями у світовому масштабі, а також нітроген і сульфур оксидами, озоном тощо, про сучасні системи моніторингу атмосферного повітря в ЄС і світі, про екологічні програми, спрямовані на зменшення забруднення атмосферного повітря.

З повним змістом відео-лекції можна ознайомитись за покликанням.