Молодь не лайкає, молодь голосує!

14 березня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся захід з нагоди просвіти виборців щодо участі у голосуванні 31 березня 2019 року.

Організатором якого, була організація IFES (Міжнародна фундація виборчих систем) в Україні в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ» за підтримки Американського агентства міжнародного розвитку та Британської підтримки від уряду Великої Британії. Мета заходу – просвіта молоді з головних питань щодо чергових виборів Президента України.

Захід був створений за допомогою регіональних координаторів – студентів ЧНУ ім. Петра Могили та проведений у формі інтерактивної лекції з вікториною та кавою-брейк. Однією з головних особливостей цієї лекції було те, що студенти могли не тільки засвоювати корисну, незаангажовану інформацію про виборчий процес, але й брати участь в обговореннях різних важливих питань. Найактивніші отримали подарунки у вигляді еко-сумок, стікерів та позитивних емоцій.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.