Молодь не лайкає, молодь голосує!

14 березня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся захід з нагоди просвіти виборців щодо участі у голосуванні 31 березня 2019 року.

Організатором якого, була організація IFES (Міжнародна фундація виборчих систем) в Україні в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ» за підтримки Американського агентства міжнародного розвитку та Британської підтримки від уряду Великої Британії. Мета заходу – просвіта молоді з головних питань щодо чергових виборів Президента України.

Захід був створений за допомогою регіональних координаторів – студентів ЧНУ ім. Петра Могили та проведений у формі інтерактивної лекції з вікториною та кавою-брейк. Однією з головних особливостей цієї лекції було те, що студенти могли не тільки засвоювати корисну, незаангажовану інформацію про виборчий процес, але й брати участь в обговореннях різних важливих питань. Найактивніші отримали подарунки у вигляді еко-сумок, стікерів та позитивних емоцій.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили