Молодь не лайкає, молодь голосує!

14 березня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили відбувся захід з нагоди просвіти виборців щодо участі у голосуванні 31 березня 2019 року.

Організатором якого, була організація IFES (Міжнародна фундація виборчих систем) в Україні в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ» за підтримки Американського агентства міжнародного розвитку та Британської підтримки від уряду Великої Британії. Мета заходу – просвіта молоді з головних питань щодо чергових виборів Президента України.

Захід був створений за допомогою регіональних координаторів – студентів ЧНУ ім. Петра Могили та проведений у формі інтерактивної лекції з вікториною та кавою-брейк. Однією з головних особливостей цієї лекції було те, що студенти могли не тільки засвоювати корисну, незаангажовану інформацію про виборчий процес, але й брати участь в обговореннях різних важливих питань. Найактивніші отримали подарунки у вигляді еко-сумок, стікерів та позитивних емоцій.