Молодь Миколаєва представить готові бізнес-плани своїх майбутніх підприємств


CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» і Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради запрошує вас на презентацію бізнес-проектів молодих підприємців-учасників програми з розвитку бізнес-навичок для молоді «Skills Lab: власна справа».

Захід проходитиме 17 липня 2019 року о 16.00 – 19.00; м. Миколаїв, просп. Центральний 122/10, ІІІ поверх (зал «Цегла»).

Серед запрошених гостей – Наталя Мартиненко, асистентка програми по молоді Фонду ООН у галузі народонаселення (skype-зв’язок), Олександр Сєнкевич, Миколаївський міський голова (TBC); Олександр Рябенко, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

У якості фінальних робіт програми, учасники та учасниці презентують свої проекти, які вони розробили під час Skills Lab. За напрямком «успішна кар’єра» розробляють соціальні проекти для міста та громади, а на «власній справі» – бізнес-проекти для самозайнятості, в тому числі товари та послуги власного виробництва.

SKILLS LABS: ВЛАСНА СПРАВА ПРОГРАМА ЗАКРИТТЯ

16:00-16:10 – ВІТАЛЬНІ СЛОВА ОРГАНІЗАТОРІВ:

  • Юлія Болгак, координаторка програми «Skills Lab» ГО Центр «Розвиток КСВ»;
  • Наталя Мартиненко, асистентка програми по молоді Фонду ООН у галузі народонаселення (skype-зв’язок).

16:10-16:20 – ВІТАЛЬНІ СЛОВА ПАРТНЕРІВ:

  • Олександр Сєнкевич, Миколаївський міський голова (TBC);
  • Олександр Рябенко, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

16:20-16:30 – ПІДСУМКИ ПРОГРАМИ:

  • Олеся Братусь, координаторка програми «Skills Lab: власна справа» в Миколаєві.

16:30-18:00 – ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТА ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ УЧАСНИКАМИ «SKILLS

LAB: ВЛАСНА СПРАВА»

18:00-18:15 – ВИСТУПИ МЕНТОРІВ ПРОГРАМИ«SKILLS LAB: ВЛАСНА СПРАВА»

18:15-18:40 – ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ

18:40-19:00 – НЕФОРМАЛЬНЕ СПІЛКУВАННЯ, КАВА-ПАУЗА

Довідково:

– Спеціальна двомісячна програма Skills Lab має на меті розвиток і вдосконалення навичок, які необхідні молодим людям для побудови успішної кар’єри або початку власної справи;

– Кожен із учасників та учасниць обирають собі той чи інший напрям програми, а навчання проходить у форматі майстер-класів soft skills від компаній-підписантів Пакту заради молоді, місцевих роботодавців, експертів та підприємців;

– Організатори програми: Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення і Міністерство молоді та спорту України.

Серед основних напрямків навчання – тайм-менеджмент, фінансова та юридична грамотність, ведення переговорів, складання резюме, підготовка до співбесіди, а також складання канвасу бізнес-ідеї.

З усіх питань звертайтесь за телефоном 050 60 70 567, медіа-координатор Юлія Почебут.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …