Молодь – майбутнє митної служби на шляху до європейської інтеграції: юридичний факультет долучився до круглого столу

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили в рамках укладеного Меморандуму про співпрацю взяв участь у круглому столі «Молодь – майбутнє митної служби на шляху до європейської інтеграції», який організувала Державна митна служба України.

Метою заходу є популяризація роботи митних органів, поширення позитивного іміджу Держмитслужби як роботодавця та залучення кращих випускників факультету до роботи в митних органах.

У роботі круглого столу взяли участь керівництво Державної митної служби України, начальники Миколаївської, Кропивницької та Одеської митниць та провідні університети Півдня України.

Зі сторони ЧНУ імені Петра Могили в роботі круглого столу та обговоренні актуальних питань узяли участь перший проректор, професор Юрій Котляр та кандидатка юридичних наук, доцентка Олена Каплій, яка виступила з промовою про взаємодію та співробітництво юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили з Миколаївською митницею в рамках підписаного Меморандуму про взаємодію.

Юридичний факультет сподівається на подальшу ефективну співпрацю з Миколаївською митницею з метою залучення до роботи в митних органах високопрофесійних та мотивованих студентів і випускників, які готові на належному рівні забезпечувати захист економічних інтересів держави.

Вони мають стати справжніми агентами змін у процесі реформування Державної митної служби України на шляху до євроінтеграції.