Могилянці отримали стипендії Президента України

Нещодавно Президент України призначив стипендії видатним спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерам.

Про це йдеться в указі Президента № 563 від 20 грудня 2016 року.

Серед п’ятнадцяти миколаївських спортсменів-стипендіатів є і троє студентів спеціальності «Спорт» ЧНУ ім. Петра Могили.
Це бронзовий призер чемпіонату світу 2016 року з водної боротьби Віктор Антипенко, чемпіон Європи 2016 року з плавання, золотий призер цьогорічних Паралімпійських ігор в Ріо Геннадій Бойко та чемпіон світу 2015 року з фехтування на візках Володимир Головащенко.

Стипендію призначили і викладачу кафедри олімпійського та професійного спорту Миколі Ільїну – тренеру збірної України з плавання та тренеру Геннадія Бойка.

Вітаємо стипендіатів та бажаємо нових перемог!

chempioni

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …