Могилянці отримали стипендії Президента України

Нещодавно Президент України призначив стипендії видатним спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерам.

Про це йдеться в указі Президента № 563 від 20 грудня 2016 року.

Серед п’ятнадцяти миколаївських спортсменів-стипендіатів є і троє студентів спеціальності «Спорт» ЧНУ ім. Петра Могили.
Це бронзовий призер чемпіонату світу 2016 року з водної боротьби Віктор Антипенко, чемпіон Європи 2016 року з плавання, золотий призер цьогорічних Паралімпійських ігор в Ріо Геннадій Бойко та чемпіон світу 2015 року з фехтування на візках Володимир Головащенко.

Стипендію призначили і викладачу кафедри олімпійського та професійного спорту Миколі Ільїну – тренеру збірної України з плавання та тренеру Геннадія Бойка.

Вітаємо стипендіатів та бажаємо нових перемог!

chempioni

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77