Могилянці – 27! Про перше засідання Вченої Ради ЧНУ імені Петра Могили в 2023 році

17 січня 2023 року, у 27-ий день народження університету, відбулося перше засідання Вченої Ради Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Саме в цей день у 1996 році Вчена рада Національного університету «Києво-Могилянська академія» ухвалила рішення про створення Вченої ради Миколаївської Могилянки, що й стало початком освітнього життя та простору сучасного ЧНУ імені Петра Могили.

Наразі до складу Вченої Ради входить 46 осіб, серед яких 42 – науково-педагогічні працівники та четверо – члени студентської колегії. Проводять засідання Вченої Ради її голова – ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, та Вчений секретар – кандидат соціологічних наук Вікторія Чорна.