Могилянський стартап Touch&Go був представлений на конференції “Інтелектуальні інформаційні системи”

Стартап Touch&Go (CEO Дмитро Ковалевський ) виступив на Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених аспірантів та студентів “Інтелектуальні інформаційні системи” в ЧНУ ім. Петра Могили. У рамках проведення конференції відбулися передзахисти магістерських робіт за спеціальністю “Комп’ютерна інженерія”.

Студенти-магістранти показали свої вміння у використанні сучасних комп’ютерних технологій для вирішення прикладних задач та виявили готовність продовжувати працювати у цьому напрямку.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.