Могилянський стартап Touch&Go був представлений на конференції “Інтелектуальні інформаційні системи”

Стартап Touch&Go (CEO Дмитро Ковалевський ) виступив на Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених аспірантів та студентів “Інтелектуальні інформаційні системи” в ЧНУ ім. Петра Могили. У рамках проведення конференції відбулися передзахисти магістерських робіт за спеціальністю “Комп’ютерна інженерія”.

Студенти-магістранти показали свої вміння у використанні сучасних комп’ютерних технологій для вирішення прикладних задач та виявили готовність продовжувати працювати у цьому напрямку.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.