Могилянський шабаш: як святкували Хелловін студенти ЧНУ ім. Петра Могили


31 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулось святкування Хелловіну. Захід організовано Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили.

Хелловін також називають Днем усіх святих і святкують у ніч на 1 листопада. Традиція вшановувати дух померлих родичів прийшла з Ірландії, водночас у США свято вважають одним із найпопулярніших – поряд з Різдвом.

Під час святкування Хелловіну ірландські діти одягали страшні маски, аби налякати дорослих, випрошуючи таким чином у них цукерки. Фраза, яку промовляють юні вимагачі солодкого, «Цукерки або смерть» (Trick-or-treat) насправді стала легендарною вже у 20 столітті – її вперше почали вживати з 1934 року в США. Літературно його можна перекласти як жарт або пригощання, що вказують на жартівливу погрозу зашкодити, якщо господар не поділиться солодощами.

Для того, аби завітати на «Могилянський шабаш», студентам необхідно було принести тематчні смаколики, які слугували перепусткою. Студенти були одягнені у костюми, пов’язані з потойбічними створіннями або фільмами жахів. У страхітливих образах Хеловіну переважають чорні й помаранчеві кольори – символи ночі та пекельного вогню.

На гостей свята чекали тематичні фотозони та локації, виступи студентів, перегляд кінострічки, конкурс «Потойбічної краси», конкурс на найтематичнішу та найсмачнішу страву «Жах як смачно» тощо.

Більше фото за посиланням.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …