Могилянський шабаш: як святкували Хелловін студенти ЧНУ ім. Петра Могили


31 жовтня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулось святкування Хелловіну. Захід організовано Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили.

Хелловін також називають Днем усіх святих і святкують у ніч на 1 листопада. Традиція вшановувати дух померлих родичів прийшла з Ірландії, водночас у США свято вважають одним із найпопулярніших – поряд з Різдвом.

Під час святкування Хелловіну ірландські діти одягали страшні маски, аби налякати дорослих, випрошуючи таким чином у них цукерки. Фраза, яку промовляють юні вимагачі солодкого, «Цукерки або смерть» (Trick-or-treat) насправді стала легендарною вже у 20 столітті – її вперше почали вживати з 1934 року в США. Літературно його можна перекласти як жарт або пригощання, що вказують на жартівливу погрозу зашкодити, якщо господар не поділиться солодощами.

Для того, аби завітати на «Могилянський шабаш», студентам необхідно було принести тематчні смаколики, які слугували перепусткою. Студенти були одягнені у костюми, пов’язані з потойбічними створіннями або фільмами жахів. У страхітливих образах Хеловіну переважають чорні й помаранчеві кольори – символи ночі та пекельного вогню.

На гостей свята чекали тематичні фотозони та локації, виступи студентів, перегляд кінострічки, конкурс «Потойбічної краси», конкурс на найтематичнішу та найсмачнішу страву «Жах як смачно» тощо.

Більше фото за посиланням.

 

Події та оголошення


лютого
6
Починаються курси тематичного удосконалення лікарів (на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти)

 Шановні колеги Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили, на підставі Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» та постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 302 «Про затвердження Положення про систему …

листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …