Могилянський «Profi-fest»: як пройшов День відкритих дверей в ЧНУ ім. Петра Могили

28 вересня ЧНУ ім. Петра Могили провів День відкритих дверей нового формату – Могилянський «Profi-fest».

З самого ранку школярі проходили реєстрацію, після якої мали змогу відвідати експрес-екскурсію університетом. Офіційна частина заходу відбулась в актовій залі, де організатор заходу Ганна Норд привітала майбутніх абітурієнтів. Далі з вітальним словом виступив ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко, який розповів про переваги вступу до Могилянки, правила «Вступу-2020» та відповів на запитання школярів. Відповідальний секретар Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили Анна Алексєєва виступила з презентацією  «7 кроків до вступу в Могилянку».

Після офіційної частини кожен факультет та інститут влаштував насичені інтерактивні презентації спеціальностей. Наприклад, Інститут філології ознайомив школярів зі своїми спеціальностями через театралізоване дійство з Шекспіром, Ґете та іншими філологічними постатями. А Медичний інститут продемонстрував можливості освітнього простору та  дав змогу школярам попрацювати із новітнім обладнанням.

Окрім презентацій спеціальностей у внутрішньому дворику Могилянки працювали інтерактивні тематичні локації. Школярі мали змогу керувати дронами, взяти участь у судовому засіданні, відчути себе президентом України 2039 року, стати учасником реконструкції історичних подій, відвідати справжню телестудію та спробувати себе в
ролі телеведучого або телеоператора, потренуватися в синхронному перекладі, спілкуючись з іноземцями та застосовуючи
сучасне перекладацьке обладнання, взяти участь в економічних іграх, попрацювати на сучасному медичному обладнанні, скористатися професійним обладнанням геодезиста, визначити вміст нітратів в овочах і фруктах, стати учасником майстер-класів із зубми або боротьби тощо.

Для Могилянського «Profi-fest» їдальню переобладнали у затишну лаундж-зону, де школярі мали змогу поспілкуватися зі студентами та розважитись настільними іграми. Увесь день працювали консультаційні пункти Приймальної комісії університету, до яких мав змогу звернутись із запитаннями кожен охочий.

Більше фото можна знайти на сторінці Фейсбук ЧНУ ім. Петра Могили.