Могилянські фехтувальники на візках – переможці та призери Чемпіонату України!

На Олімпійській базі у Києві відбувся Чемпіонат України з фехтування на візках.

Студенти факультету фізичного виховання і спорту (спеціальність «Спорт») Олег Науменко і Володимир Головащенко взяли участь у змаганнях.

Олег Науменко став володарем золотої медалі з фехтування на шпазі, а срібним призером з фехтування на рапірі. Тренери Геннадій Яновський і Олександр Дорошин.
Володимир Головащенко завоював дві бронзові медалі: з фехтування на шаблях і фехтування на шпагах. Тренер Володимир Христик.
Загалом миколаївські спортсмени здобули 8 нагород.

Вітаємо наших сильних, мужніх фехтувальників та їхніх тренерів із цими вагомими досягненнями! Досягаємо цілей разом!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77