Могилянські читання студентів спеціальності “Політологія”


21 листопада у Вченій раді ЧНУ ім. Петра Могили пройшли Могилянські читання секції політичних наук. Зі своїми дослідженнями виступили студенти 2-го курсу Факультету політичних наук. Модератором заходу став студент 5-го курсу спеціальності «Політологія», В’ячеслав Шпаков.

Цього року політологи вирішили дещо змінити  формат секції. За словами  завідувача кафедри політичних наук, Миколи  Іванова, від студентів надходили побажання, щоб секція була менш стандартною та академічною, з більшою кількістю дискусій.

«Було внесено декілька новацій. Ми  підібрали доповіді, які за своєю тематикою дуже різноманітні: не суто політологічні,  а актуальні в цілому для суспільства. Також ми хочемо внести сюди момент змагальності, тому всі доповіді будуть оцінюватися учасниками секції, на основі чого буде складений рейтинг всіх доповідачів. Сподіваємося, що це стане  активною і цікавою формою наукової діяльності наших студентів», – коментує захід Микола  Іванов.

Студент, який стане першим у рейтингу доповідачів, отримає карт-бланш – звичайну картку, яка дає додаткову кількість балів студенту під час сесії з кількох дисциплін, з викладачами яких про це було домовлено.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …