Могилянські читання студентів спеціальності “Політологія”

21 листопада у Вченій раді ЧНУ ім. Петра Могили пройшли Могилянські читання секції політичних наук. Зі своїми дослідженнями виступили студенти 2-го курсу Факультету політичних наук. Модератором заходу став студент 5-го курсу спеціальності «Політологія», В’ячеслав Шпаков.

Цього року політологи вирішили дещо змінити  формат секції. За словами  завідувача кафедри політичних наук, Миколи  Іванова, від студентів надходили побажання, щоб секція була менш стандартною та академічною, з більшою кількістю дискусій.

«Було внесено декілька новацій. Ми  підібрали доповіді, які за своєю тематикою дуже різноманітні: не суто політологічні,  а актуальні в цілому для суспільства. Також ми хочемо внести сюди момент змагальності, тому всі доповіді будуть оцінюватися учасниками секції, на основі чого буде складений рейтинг всіх доповідачів. Сподіваємося, що це стане  активною і цікавою формою наукової діяльності наших студентів», – коментує захід Микола  Іванов.

Студент, який стане першим у рейтингу доповідачів, отримає карт-бланш – звичайну картку, яка дає додаткову кількість балів студенту під час сесії з кількох дисциплін, з викладачами яких про це було домовлено.