Могилянські читання студентів спеціальності “Політологія”


21 листопада у Вченій раді ЧНУ ім. Петра Могили пройшли Могилянські читання секції політичних наук. Зі своїми дослідженнями виступили студенти 2-го курсу Факультету політичних наук. Модератором заходу став студент 5-го курсу спеціальності «Політологія», В’ячеслав Шпаков.

Цього року політологи вирішили дещо змінити  формат секції. За словами  завідувача кафедри політичних наук, Миколи  Іванова, від студентів надходили побажання, щоб секція була менш стандартною та академічною, з більшою кількістю дискусій.

«Було внесено декілька новацій. Ми  підібрали доповіді, які за своєю тематикою дуже різноманітні: не суто політологічні,  а актуальні в цілому для суспільства. Також ми хочемо внести сюди момент змагальності, тому всі доповіді будуть оцінюватися учасниками секції, на основі чого буде складений рейтинг всіх доповідачів. Сподіваємося, що це стане  активною і цікавою формою наукової діяльності наших студентів», – коментує захід Микола  Іванов.

Студент, який стане першим у рейтингу доповідачів, отримає карт-бланш – звичайну картку, яка дає додаткову кількість балів студенту під час сесії з кількох дисциплін, з викладачами яких про це було домовлено.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …