Могилянські читання-2022: Робота секції “Соціальна робота в умовах сучасних соціально-економічних викликів”

10 листопада 2022 року професорсько-викладацький склад кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування ЧНУ імені Петра Могили та студенти спеціальності «Соціальна робота» взяли участь у роботі секції «Соціальна робота в умовах сучасних соціально-економічних викликів».

Захід пройшов у межах Всеукраїнської щорічної науково-практичної конференції «Могилянські читання – 2022».

Привітала учасників з початком роботи секції завідувачка кафедри Олена Кузнецова, яка наголосила на важливості наукових досліджень у соціальній сфері та зазначила, що доповіді учасників конференції підіймають важливі питання, зокрема:

• Європейські моделі практичного навчання соціальних працівників;
  • Ретроспектива поняття «соціальна допомога» в науково-дослідній літературі;
  • Етичне мислення як важлива складова процесу формування деонтологічної культури майбутніх соціальних працівників;
  • Вплив світоглядних позицій Г.С. Сковороди на розвиток цінностей соціальної роботи в Україні;
  • Онлайн-консультування в діяльності соціального працівника;
  • Розвиток професійної спрямованості соціальних працівників як потенціал для формування фахової компетентності;
  • Проблеми психологічного здоров’я населення України;
  • Соціальна допомога людям похилого віку в умовах воєнного стану.

Повні тексти доповідей всіх учасників конференції представлені у збірці тез на сайті ЧНУ імені Петра Могили.
Дякуємо всім учасникам конференції за активну участь та цікавість до актуальних питань розвитку соціальної роботи в Україні.