Могилянські читання-2022: діяльність секції “Нові виклики у навчанні професійної англійської мови студентів-нефілологів”

11 листопада 2022 року відбулося засідання підсекції «Нові виклики у навчанні професійної англійської мови студентів-нефілологів», у якій взяли участь магістранти, аспіранти та викладачі кафедри іноземних мов.

Захід минув у межах Всеукраїнської щорічної науково-практичної конференції «Могилянські читання-2022».

Розпочала захід докторка педагогічних наук, професорка Раїса Гришкова, також вона окреслила нові виклики сьогодення, з якими працює кафедра.

На засіданні підсекції обговорювалися важливі питання, що стосуються сучасних методик навчання професійної англійської мови студентів нефілологічних спеціальностей в умовах дистанційного навчання, зокрема за допомогою платформи Moodle-3, Zoom, Google Meet, Skype, інтерактивних та мультимедійних засобів для навчання та перевірки знань студентів.

З нагоди Міжнародного дня науки 10 листопада 2022 року докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри іноземних мов Чорноморського національного університету імені Петра Могили Раїса Гришкова була нагороджена Почесною грамотою Миколаївської міської ради за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значні досягнення в навчально-виховній та науково-дослідній роботі