Могилянські читання-2020: Науково-практична конференція «Актуальні проблеми клінічної та теоретичної медицини в умовах пандемії COVID-19»


17 листопада 2020 року в Медичному інституті ЧНУ імені Петра Могили була проведена науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми клінічної та теоретичної медицини в умовах пандемії COVID-19» (Могилянські читання-2020), присвячена міжнародному Дню науки.

Головна мета заходу – розвиток наукового і творчого потенціалу молодих дослідників. Більшість доповідей студентів стосувалися проблеми пандемії COVID-19. Учасниками конференції стали студенти ІІІ, ІV та V курсів Медичного інституту. Оцінювали роботу молодих дослідників доктор медичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку ЧНУ імені Петра Могили – Клименко Микола Олексійович, доктор медичних наук, завідувач кафедри терапевтичних та хірургічних дисциплін ЧНУ імені Петра Могили – Зак Максим Юрійович, директор Медичного інституту, кандидат медичних наук, доцент – Грищенко Геннадій Васильович та заступник директора, старший викладач кафедри медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та патофізіології – Яремчук Ольга Миколаївна. З привітанням виступив проректор з наукової роботи, професор Беглиця Володимир Петрович.

Під час конференції були підняті актуальні питання сучасної медицини. Так, Дмитро Ремез у своїй доповіді розкрив проблему психологічних відповідей людини в умовах пандемії. Про особливості імуномодулюючої терапії важких хворих з COVID-19 слухачів інформував Польовий Олександр. Доповідь Юлії Ілляшенко стосувалася впливу COVID-19-асоційованої пневмонії на пацієнтів з високим серцево-судинним ризиком. Кучеренко Анна повідомила про особливості цієї хвороби у пацієнтів з цукровим діабетом. Питання перебігу COVID-19 у дітей підняла Ганна Литвиненко. Роль бронхіальної астми у структурі алергопатологій серед дитячого населення Миколаївської області висвітлив Горішний Ігор. Клініко-патогенетичні особливості атипової пневмонії до слухачів донесла Чеботарь Марина. І наостанок, часточку краси слухачам подарувала Сергієнко Ганна своєю доповіддю про естетичні ін’єкційні технології.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …