“Могилянські читання-2018”: Актуальні питання вірусної гепатології


Науково – практичний семінар, присвячений Всесвітньому дню науки за участі Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили.  Тема «Актуальні питання сучасної гематології».

Захід відбудеться сьогодні (15 листопада) о 14.00 у читальному залі наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошені видатні лікарі України.

Програма:

  •  Привітання від ректора ЧНУ ім. Петра Могили, Заслуженого діяча науки та техніки України, професора Клименко Л.П.
  • Хронічний вірусний гепатит С: досягнення, проблеми, перспективи. Доктор медичних наук, професор Зайцев І.А. (Київ)
  • Ураження печінки при метаболічному синдромі: від патогенезу до лікування. Доктор медичних наук, професор Зак М.Ю. (Миколаїв)
  • Хронічний вірусний гепатит В: кого лікувати, а кого спостерігати? Доктор медичних наук, професор Зайцев І.А. (Київ)

 

NB! Учасники заходу отримують сертифікат.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …