“Могилянські читання-2018”: Актуальні питання вірусної гепатології

Науково – практичний семінар, присвячений Всесвітньому дню науки за участі Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили.  Тема «Актуальні питання сучасної гематології».

Захід відбудеться сьогодні (15 листопада) о 14.00 у читальному залі наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошені видатні лікарі України.

Програма:

•  Привітання від ректора ЧНУ ім. Петра Могили, Заслуженого діяча науки та техніки України, професора Клименко Л.П.
  • Хронічний вірусний гепатит С: досягнення, проблеми, перспективи. Доктор медичних наук, професор Зайцев І.А. (Київ)
  • Ураження печінки при метаболічному синдромі: від патогенезу до лікування. Доктор медичних наук, професор Зак М.Ю. (Миколаїв)
  • Хронічний вірусний гепатит В: кого лікувати, а кого спостерігати? Доктор медичних наук, професор Зайцев І.А. (Київ)

NB! Учасники заходу отримують сертифікат.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77