“Могилянські читання-2018”: Актуальні питання вірусної гепатології


Науково – практичний семінар, присвячений Всесвітньому дню науки за участі Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили.  Тема «Актуальні питання сучасної гематології».

Захід відбудеться сьогодні (15 листопада) о 14.00 у читальному залі наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошені видатні лікарі України.

Програма:

  •  Привітання від ректора ЧНУ ім. Петра Могили, Заслуженого діяча науки та техніки України, професора Клименко Л.П.
  • Хронічний вірусний гепатит С: досягнення, проблеми, перспективи. Доктор медичних наук, професор Зайцев І.А. (Київ)
  • Ураження печінки при метаболічному синдромі: від патогенезу до лікування. Доктор медичних наук, професор Зак М.Ю. (Миколаїв)
  • Хронічний вірусний гепатит В: кого лікувати, а кого спостерігати? Доктор медичних наук, професор Зайцев І.А. (Київ)

 

NB! Учасники заходу отримують сертифікат.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …