Могилянку відвідала лектор з НУ «Львівська політехніка»


За сприяння Міжнародного фонду соціальної адаптації в межах проекту «Україна-Норвегія» з 4 по 6 квітня 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили завітала Тетяна Шаповалова – член правління Міжнародного фонду соціальної адаптації, Заслужений працівник освіти, к.е.н., доцент кафедри соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка».

У рамках зустрічі Тетяна Вікторівна прочитала лекцію для курсантів-учасників проекту «Україна-Норвегія» про формування бізнес-ідеї під час розробки бізнес-плану та провела тренінги з використання автоматизованої системи для формування фінансового плану.

Події та оголошення


січня
1
Отримай IT-грант від iLounge на 10 тисяч гривень за свою пристрасть до навчання

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета – допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень. Старт подання заявок: 20 серпня …

листопада
9
Беріть участь у конкурсі з української мови ім. Яцика

Освіта.ua інформує: ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика цього року традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки. Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед …

жовтня
22
Запрошуємо на відкриття виставки Ольги Артим

Сьогодні, 22 жовтня, о 16:00 у Мистецькій галереї ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться відкриття виставки Ольги Грим – живописця, члена Національної Спілки художників України. Працює у техніці олійного живопису. Учасниця багатьох Всеукраїнських міжнародних та закордонних художніх виставок.