Могилянка запрошує  у захоплюючу  Школу юного бізнесмена!

Канікули – це час, коли школярі можуть відпочити від навчання, тому  більшість їх чекає з нетерпінням. Так, вільний час – це добре, однак майже 3 місяці неробства можуть негативно вплинути на дитину. Саме тому перед батьками стоїть питання: змусити дитину корисно проводити час чи дати їй байдикувати?

Психологи зазначають, що достатньо 3 днів для повного відпочинку організму. Тому вже після 3 днів можна замислитись чим зайняти дитину на канікулах. Важливо розуміти, що заняття, має відрізнятись від навчання в школі.

ЧНУ ім. Петра Могили запрошує школярів з 3 по 14 червня провести час із користю у Школі юного бізнесмена У програмі цікаві ігри та квести на економічну тематику. Заняття орієнтовані на ознайомлення учнів із основами економіки, фінансової грамотності та ведення бізнесу. Уроки в школі базуються на актуальних практичних завданнях, що обов’язково стануть корисними в житті. З нами Ви не занудьгуєте.

На школярів чекає:

• 3 червня – квест «Гра престолів»;
  • 4, 11 та 14 червня – фінансова гра «Монополія 3D»;
  • 5 червня – квест «MARVEL»;
  • 6 червня – свято «День піратів»;
  • 7 та 12 червня – фінансова гра «Острів»;
  • 10 червня – квест «Шерлок Холмс та економічні шахрайства 2: на краю прірви»;
  • 13 червня – свято «День кіно».

Дізнатися про подальшу діяльність Школи можна слідкуючи за новинами на сайті та сторінці фейсбук ЧНУ ім. Петра Могили або на сторінці Школи юних бізнесменів.