Могилянка запрошує  у захоплюючу  Школу юного бізнесмена!

Канікули – це час, коли школярі можуть відпочити від навчання, тому  більшість їх чекає з нетерпінням. Так, вільний час – це добре, однак майже 3 місяці неробства можуть негативно вплинути на дитину. Саме тому перед батьками стоїть питання: змусити дитину корисно проводити час чи дати їй байдикувати?

Психологи зазначають, що достатньо 3 днів для повного відпочинку організму. Тому вже після 3 днів можна замислитись чим зайняти дитину на канікулах. Важливо розуміти, що заняття, має відрізнятись від навчання в школі.

ЧНУ ім. Петра Могили запрошує школярів з 3 по 14 червня провести час із користю у Школі юного бізнесмена У програмі цікаві ігри та квести на економічну тематику. Заняття орієнтовані на ознайомлення учнів із основами економіки, фінансової грамотності та ведення бізнесу. Уроки в школі базуються на актуальних практичних завданнях, що обов’язково стануть корисними в житті. З нами Ви не занудьгуєте.

На школярів чекає:

• 3 червня – квест «Гра престолів»;
  • 4, 11 та 14 червня – фінансова гра «Монополія 3D»;
  • 5 червня – квест «MARVEL»;
  • 6 червня – свято «День піратів»;
  • 7 та 12 червня – фінансова гра «Острів»;
  • 10 червня – квест «Шерлок Холмс та економічні шахрайства 2: на краю прірви»;
  • 13 червня – свято «День кіно».

Дізнатися про подальшу діяльність Школи можна слідкуючи за новинами на сайті та сторінці фейсбук ЧНУ ім. Петра Могили або на сторінці Школи юних бізнесменів.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).