Могилянка запрошує  у захоплюючу  Школу юного бізнесмена!


Канікули – це час, коли школярі можуть відпочити від навчання, тому  більшість їх чекає з нетерпінням. Так, вільний час – це добре, однак майже 3 місяці неробства можуть негативно вплинути на дитину. Саме тому перед батьками стоїть питання: змусити дитину корисно проводити час чи дати їй байдикувати?

Психологи зазначають, що достатньо 3 днів для повного відпочинку організму. Тому вже після 3 днів можна замислитись чим зайняти дитину на канікулах. Важливо розуміти, що заняття, має відрізнятись від навчання в школі.

ЧНУ ім. Петра Могили запрошує школярів з 3 по 14 червня провести час із користю у Школі юного бізнесмена У програмі цікаві ігри та квести на економічну тематику. Заняття орієнтовані на ознайомлення учнів із основами економіки, фінансової грамотності та ведення бізнесу. Уроки в школі базуються на актуальних практичних завданнях, що обов’язково стануть корисними в житті. З нами Ви не занудьгуєте.

На школярів чекає:

  • 3 червня – квест «Гра престолів»;
  • 4, 11 та 14 червня – фінансова гра «Монополія 3D»;
  • 5 червня – квест «MARVEL»;
  • 6 червня – свято «День піратів»;
  • 7 та 12 червня – фінансова гра «Острів»;
  • 10 червня – квест «Шерлок Холмс та економічні шахрайства 2: на краю прірви»;
  • 13 червня – свято «День кіно».

Дізнатися про подальшу діяльність Школи можна слідкуючи за новинами на сайті та сторінці фейсбук ЧНУ ім. Петра Могили або на сторінці Школи юних бізнесменів.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут