Могилянка взяла участь у святкуванні Міжнародного дня студентського спорту.

Сьогодні, 20 вересня, у Манганаріївському сквері пройшли спортивні заходи приурочені до  Міжнародного дня студентського спорту.

Цей захід став чудовою нагодою, аби нагородити навчальні заклади Миколаєва за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту. Так, ЧНУ ім. Петра Могили відзначили дипломом, адже наш університет цього року посів друге місце в XVI обласних Спортивних  іграх серед студентів ЗВО. Також за професіоналізм та активну громадську діяльність була нагороджена викладач кафедри олімпійського та професійного спорту ЧНУ ім. Петра Могили – Оксана Петренко.

Після привітань та виступів студентів-спортсменів відбулись змагання з підтягування на перекладині серед команд вишів та коледжів міста, де Могилянка виборола перше місце!

Нагадаємо, що студенти нашого університету не вперше демонструють чудові показники завдяки наполегливості та постійній роботі над собою, а ЧНУ ім. Петра Могили забезпечує гідні умови для розвитку студентів.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.