Могилянка вкотре приєдналась до святкування Дня Європи

Традиційно, у третю суботу травня, в Україні відзначається День Європи. З нагоди святкування 17 травня до урочистої ходи приєднались студенти ЧНУ ім. Петра Могили, які представляли Іспанію та Португалію.

Незважаючи на те, що Україна не є членом Євросоюзу, з року в рік святкує єднання з європейськими країнами на державному рівні. Тому святкування Дня Європи символізує єднання України з іншими європейськими країнами, день миру, спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Захід розпочався із вітального слова міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича біля Обласного палацу культури.

Студенти Могилянки, одягнені в яскраві костюми, пройшли вздовж головної вулиці міста, вигукуючи вітання мовою країн, які представляли. Свою ходу студенти завершили на Соборній площі, де продовжилось святкування

ЧНУ ім. Петра Могили підготував фотозону, яка представляла Іспанію та Португалію. На Соборній площі знайомили із культурою, традиціями та історичною спадщиною країн-членів Євросоюзу.

Також цього року команди миколаївських студентів змагались у молодіжному музикальному шоу «Не співай, як усі», яку проводила команда КВК «Легко и Просто».

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році