Могилянка відкриє свій коледж у Южноукраїнську

З 1 вересня 2023 року ЧНУ імені Петра Могили планує відкрити свій державний коледж у Южноукраїнську та розпочати навчання першого набору студентів.

16 грудня 2022 року керівництво мерії міста разом з представниками миколаївської Могилянки (на чолі з ректором Леонідом Клименком) обговорили відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Наразі вже підписали Меморандум про співпрацю. Крім того, на зустрічі ректор ЧНУ імені Петра Могили наголосив, що за декілька років планується відкриття філії університету в Южноукраїнську.

Наразі вирішуються всі технічні та організаційні питання, визначаються зі спеціальностями, навчатися за якими можна буде в Південноукраїнському коледжі. Пріоритетними сьогодні вважають технічні спеціальності, адже саме на працівників цієї сфери останніми роками збільшується попит. Остаточно будуть визначатись на майбутніх зустрічах.

Директоркою майбутнього Південноукраїнського державного коледжу стане Світлана Савченко, досвідчена викладачка, яка до цього працювала методистом в Южноукраїнському професійному ліцеї.