Могилянка сприяє впровадженню інклюзивної освіти на Миколаївщині


Минулого  року Миколаївщина приєдналася до загальнодержавного проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». У рамках вищезгаданого проекту на Миколаївщині створили 18 інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ).

ЧНУ ім. Петра Могили має в своєму підпорядкуванні Науковий дослідно-практичний  центр мережі інклюзивних інтерактивних осередків. Саме у нас готові навчати персонал ІРЦ та надавати найсучасніші методики з роботи з інтерактивним обладнанням, щоб спеціалісти максимально якісно використовувати його можливості в роботі з дітьми. Так наприклад, у лютому-березні цього року в Могилянці відбувся тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами». Ідея проведення таких занять  виникла через активне впровадження інклюзії в освіту в Україні в останні роки. Оскільки однією з обов’язкових вимог  відкриття інклюзивного класу в школі є  наявність асистента вчителя (тьютора), виникла необхідність підготовки саме таких фахівців.

Проведення тренінгів та навчання фахівців є початком великої роботи щодо впровадження інклюзії з урахуванням кращих вітчизняних і світових практик.

 6 та 7 червня 2019 року  на базі Могилянки відбудеться науково-практична конференція

«Виклики становлення інклюзивної освіти в Україні в контексті  європейських цінностей».

Захід відбудеться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Миколаївської Облдержадміністрації та ЧНУ ім. Петра Могили.

Головною метою конференції є обмін досвідом впровадження інклюзивної освіти. Для цього до ЧНУ ім. Петра Могили приїдуть: заслужений лікар України, керівник Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України Мартинюк В. та професор кафедри спеціальності психології, колекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Скрипник Т. із Києва; директор Комунальної реабілітаційної установи змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» Люльчак З. та невролог, реабілітолог Міщук Т. зі Львова, а також  багато інших спеціалістів.

Події та оголошення


листопада
15
Святкуємо День студента разом! Не проґав!

Хей! Цей день зовсім скоро! Ми вже знаємо, як ти будеш святкувати! 15.11 – ALL DAY ! Святкуємо ДЕНЬ СТУДЕНТА 11:50 -12:30 – ” tatto майстерня”, смаколики, лотерея «Lucky student» (10-й та головний корпуси); 14:00 – святковий концерт + розіграш призів …

листопада
13
Запрошуємо на мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво»

Шановні студенти,  ГО «Молодь України» разом з доцентом кафедри економіки та підприємства Віктором Погромським приготували для вас мотиваційний семінар «Соціальне підприємництво». Захід відбудеться цієї середи 13 листопада о 15:00 на базі ЧНУ імені Петра Могили. Якщо ти студент і тебе …

листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …