Могилянка сприяє впровадженню інклюзивної освіти на Миколаївщині


Минулого  року Миколаївщина приєдналася до загальнодержавного проекту «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». У рамках вищезгаданого проекту на Миколаївщині створили 18 інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ).

ЧНУ ім. Петра Могили має в своєму підпорядкуванні Науковий дослідно-практичний  центр мережі інклюзивних інтерактивних осередків. Саме у нас готові навчати персонал ІРЦ та надавати найсучасніші методики з роботи з інтерактивним обладнанням, щоб спеціалісти максимально якісно використовувати його можливості в роботі з дітьми. Так наприклад, у лютому-березні цього року в Могилянці відбувся тренінг-інтенсив «Тьюторська підтримка в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами». Ідея проведення таких занять  виникла через активне впровадження інклюзії в освіту в Україні в останні роки. Оскільки однією з обов’язкових вимог  відкриття інклюзивного класу в школі є  наявність асистента вчителя (тьютора), виникла необхідність підготовки саме таких фахівців.

Проведення тренінгів та навчання фахівців є початком великої роботи щодо впровадження інклюзії з урахуванням кращих вітчизняних і світових практик.

 6 та 7 червня 2019 року  на базі Могилянки відбудеться науково-практична конференція

«Виклики становлення інклюзивної освіти в Україні в контексті  європейських цінностей».

Захід відбудеться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Миколаївської Облдержадміністрації та ЧНУ ім. Петра Могили.

Головною метою конференції є обмін досвідом впровадження інклюзивної освіти. Для цього до ЧНУ ім. Петра Могили приїдуть: заслужений лікар України, керівник Українського медичного центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України Мартинюк В. та професор кафедри спеціальності психології, колекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Скрипник Т. із Києва; директор Комунальної реабілітаційної установи змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» Люльчак З. та невролог, реабілітолог Міщук Т. зі Львова, а також  багато інших спеціалістів.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут