Могилянка провела Профорієнтаційний марафон твоїх можливостей

У суботу, 28 листопада 2022 року, Чорноморський національний університет імені Петра Могили провів День відкритих дверей-2022! Особливістю цьогорічного заходу є його форма проведення – дистанційний Профорієнтаційний марафон твоїх перспектив.

Зустріч відкрив вступним словом ректор Могилянки Леонід Клименко.

Ведучими заходу виступили колишні випускники ЧНУ імені Петра Могили – Євген Сіденко, в.о. завідувача кафедри інтелектуальних інформаційних систем, кандидат технічних наук та Яна Гаргаун, заступниця директора Навчально-наукового інституту післядипломної освіти, кандидатка історичних наук.

Усі спікери, запрошені випускники та студенти Могилянки, поділилися історіями успіху, світом професій, за якими здійснюється освітня підготовка в ЧНУ імені Петра Могили.

Також відповідальний секретар Приймальної комісії ЧНУ імені Петра Могили Вікторія Чорна розповіла про особливості вступної кампанії-2023 року.

Запис марафону – за посиланням.

Нагадуємо, що 3 грудня для всіх зацікавлених пройдуть тематичні майстер-класи від наших випускників, викладачів і кращих студентів університету.

Зареєструватися в майстер-класі можна тут.