Могилянка про актуальне: вступна кампанія 2023


У Чорноморському національному університеті імені Петра Могили стартує вступна кампанія 2023 року!

3 квітня 2023 року розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня 2023 року.

Аби  створити  персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на вебсайті УЦОЯО. Ця функція активується одночасно з початком реєстрації.

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потрібно самостійно створити персональний кабінет та виконати в ньому такі дії:

 • внести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
 • завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
 • підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
 • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
 • сформувати сертифікат НМТ 2023 року.

Презентуємо перелік документів, копії яких документів знадобляться для реєстрації:

 1. паспорт або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
 2. документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання (форма для заповнення тут), яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти в 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
 3. документ (зразок тут), що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

За потреби додати копії:

 • свідоцтва про зміну імені, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
 • медичного висновку (форма для заповнення тут) про створення особливих (спеціальних) умов для проходження національного мультипредметного тесту (для осіб з особливими освітніми потребами);
 • нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
 • документа, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;
 • документа, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ.

Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ буде завантажувати в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файла (формат .png або .jpg розміром не більше 1 Мб); зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.

Також під час реєстрації вступник матиме змогу вибрати предмет додаткового блоку, а також населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ. Цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

Пам’ятайте, що навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, а саме українська мова та математика будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.

До 7 травня 2023 року в персональному кабінеті можна буде вносити зміни до інформації про:

 • назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;
 • населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;
 • потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є сертифікат. Його вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

Щодо графіку проведення НМТ 2023 року, то в червні буде основна сесія тестування, а в середині та наприкінці липня відбудеться додаткова сесія.

Демонстраційні варіанти тестів з деяких предметів можна знайти на сайті УЦОЯО за посиланнями:

За детальною інформацією можна звертатися до приймальної комісії ЧНУ імені Петра Могили.

Телефон: +380960606084.

Е-mail: pk_pruyom@chmnu.edu.ua.

Сторінка у Фейсбуку.

Група в Телеграмі.