Могилянка підписала меморандум про співпрацю з Китаєм у сфері освіти

У п’ятницю, 17 серпня, ЧНУ ім. Петра Могили відвідала делегація із міста Вейхай (Китай).

Заступник мера міста Вейхай Гао Шулян, начальник управління освіти Сюй Дунхуй, начальник адміністрації Джао Ченью прибули до Миколаєва з робочою поїздкою задля налагодження подальшої співпраці з містом. Окрім роботи з адміністрацією нашого міста, делегація планує розвивати напрямок у сфері освіти. Задля цього була організована зустріч з ректором ЧНУ ім. Петра Могили, Леонідом Клименко.

На зустрічі обговорили можливості обміну студентами та викладачами задля навчальних практик, обговорили перспективи співпраці в освітній сфері суміжних направленостей, такі як  інноваційні розробки пристроїв та обладнання у сфері ІТ-технологій та медицини. Також під час дружнього візиту сторони домовились про співпрацю щодо підготовки бакалаврів, магістрів та докторів філософії (докторів наук) та отримали запрошення на участь у міжнародному форумі “Один пояс та один шлях”.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю, що є першим кроком до кооперації з китайськими підприємцями у сфері високих технологій.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.