Могилянка підписала меморандум про співпрацю з Китаєм у сфері освіти

У п’ятницю, 17 серпня, ЧНУ ім. Петра Могили відвідала делегація із міста Вейхай (Китай).

Заступник мера міста Вейхай Гао Шулян, начальник управління освіти Сюй Дунхуй, начальник адміністрації Джао Ченью прибули до Миколаєва з робочою поїздкою задля налагодження подальшої співпраці з містом. Окрім роботи з адміністрацією нашого міста, делегація планує розвивати напрямок у сфері освіти. Задля цього була організована зустріч з ректором ЧНУ ім. Петра Могили, Леонідом Клименко.

На зустрічі обговорили можливості обміну студентами та викладачами задля навчальних практик, обговорили перспективи співпраці в освітній сфері суміжних направленостей, такі як  інноваційні розробки пристроїв та обладнання у сфері ІТ-технологій та медицини. Також під час дружнього візиту сторони домовились про співпрацю щодо підготовки бакалаврів, магістрів та докторів філософії (докторів наук) та отримали запрошення на участь у міжнародному форумі “Один пояс та один шлях”.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю, що є першим кроком до кооперації з китайськими підприємцями у сфері високих технологій.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.