Могилянка підписала меморандум про співпрацю з Китаєм у сфері освіти

У п’ятницю, 17 серпня, ЧНУ ім. Петра Могили відвідала делегація із міста Вейхай (Китай).

Заступник мера міста Вейхай Гао Шулян, начальник управління освіти Сюй Дунхуй, начальник адміністрації Джао Ченью прибули до Миколаєва з робочою поїздкою задля налагодження подальшої співпраці з містом. Окрім роботи з адміністрацією нашого міста, делегація планує розвивати напрямок у сфері освіти. Задля цього була організована зустріч з ректором ЧНУ ім. Петра Могили, Леонідом Клименко.

На зустрічі обговорили можливості обміну студентами та викладачами задля навчальних практик, обговорили перспективи співпраці в освітній сфері суміжних направленостей, такі як  інноваційні розробки пристроїв та обладнання у сфері ІТ-технологій та медицини. Також під час дружнього візиту сторони домовились про співпрацю щодо підготовки бакалаврів, магістрів та докторів філософії (докторів наук) та отримали запрошення на участь у міжнародному форумі “Один пояс та один шлях”.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю, що є першим кроком до кооперації з китайськими підприємцями у сфері високих технологій.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”