Могилянка отримала дозвіл на навчання персоналу та посадових осіб з питань радіаційної безпеки і радіаційного контролю

ЧНУ ім. Петра Могили отримав дозвіл на навчання персоналу та посадових осіб з питань радіаційної безпеки і радіаційного контролю при здійсненні окремих видів діяльності у сфері використання ядерної енергії.

Дозвіл отримано від Державної інспекції ядерного регулювання (ДІЯР) України завдяки тому, що в Науково-дослідному інституті радіаційної та техногенно-екологічної безпеки (проф. Томілін Ю.А., проф. Григор’єва Л.І.) нашого університету зосереджено потужний професійний потенціал, який вже багато років проводить науково-практичні дослідження у галузі радіаційної і радіоекологічної безпеки,  та за сприяння керівника Служби радіаційної безпеки Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Соловйова О.Л

Відтепер у ЧНУ ім. Петра Могили може проходити  навчання посадових осіб окремо для медичних установ (середньомедичного і лікарського персоналу радіологічних, радіодіагностичних, радіотерапевтичних відділень і кабінетів, кабінетів радіонуклідної діагностики, променевої терапії тощо) і для немедичних закладів (в першу чергу, персоналу лабораторій і відділів підприємств, які використовують у своїй діяльності джерела іонізуючого випромінювання (ДІВ))

В результаті навчання слухачі отримають:

• знання про організацію радіаційного контролю,
  • виконання нормативно-законодавчих вимог радіаційної безпеки в організаціях, установах і закладах, які використовують ДІВ,
  • вивчення нормативно-технічної документації та регламентуючих вимог при роботі з радіоактивними речовинами та ДІВ
  • навички роботи з дозиметричною, радіометричною та спектрометричною апаратурою, а також формами проведення радіаційного контролю.

При проведенні практичних занять для персоналу медичних установ задіяно радіологічну службу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру, який має відповідну матеріально-технічну базу (гамма-терапевтичні установки, рентгенодіагностичні і рентгенотерапевтичні апарати), фахівців та обладнання для вимірювання гамма-та рентгенівського випромінювання.

ЧНУ імені Петра Могили є єдиним закладом на Миколаївщині, що має дозвіл на це навчання.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).