Могилянка оголошує конкурс ескізів муралів “Незламний університет незламного міста”

Увага! Увага! Могилянка оголошує конкурс!

Бути патріотом своєї країни – це не про слова, не про вишиванку тощо. Патріотизм карбується в серці, розвивається протягом навчання в школі й університеті, щосильніше виражається з останніми політичним подіями.

За цей рік наша Могилянська спільнота стала сильною, дружньою родиною з вірою та впевненістю в перемогу України. Однак зараз будівлі університету знаходяться на етапі активного відновлення, адже ми найближчим часом готуємося приймати у своїх стінах рідних здобувачів вищої освіти та абітурієнтів.

А для створення нової візитної картки незламного університету оголошуємо конкурс ескізів муралів за тематиками:

• «Моя Alma Mater»,
  • «Місто-герой Миколаїв»,
  • «Нескорений університет Нескореного міста».

Роботи приймаються в будь-якому форматі: графічний, електронний, друкований тощо на пошту: assistant.rectora@chmnu.edu.ua

Останній термін подачі робіт – 18 квітня 2023 року

Якщо ви представник незламної Могилянки незламного міста, талановитий, творчий, активний студент чи співробітник, маєте хист до малювання, 3D-моделювання чи графічного дизайну. А найголовніше – хочете зробити свій внесок у відбудову головного корпусу ЧНУ імені Петра Могили, тоді беріть участь у конкурсі.