Могилянка надала приміщення для тренування баскетбольних чоловічих команд Суперліги Парі-матч та Першої ліги України

З цього тижня тренування баскетбольних чоловічих команд Суперліги Парі-матч та Першої ліги України проходять в спортивній залі ЧНУ імені Петра Могили.

СДЮСШОР №4 «Надія» сьогодні перебуває в аварійному стані внаслідок дощу, який залив підлогу в жовтні під час ремонту покрівлі. Президент ГО МБК «Миколаїв» Микола Бобров звернувся до ЧНУ ім. П. Могили з проханням надати можливість проводити тренування спортсменів на базі університету. На ректораті було прийнято рішення дозволити проводити навчально-тренувальні заняття баскетбольних команд в університетській спортивній залі.

«Спортсменів Миколаївщини потрібно підтримувати (не лише баскетболістів!), і ми хочемо підтримати наших хлопців. Вони – гордість міста! У складних ситуаціях ми маємо сприяти їх розвитку, а іноді може навіть і мотивувати!, – заявив ректор Клименко Леонід Павлович на офіційній сторінці у Фейсбук.

В університеті є всі умови для комфортного тренування, адже ми маємо автономну альтернативну систему опалення, яка дає можливість забезпечувати необхідний температурний режим уже зараз, а спортивна зала університету облаштована інфрачервоними обігрівачами.