Могилянка надала приміщення для тренування баскетбольних чоловічих команд Суперліги Парі-матч та Першої ліги України

З цього тижня тренування баскетбольних чоловічих команд Суперліги Парі-матч та Першої ліги України проходять в спортивній залі ЧНУ імені Петра Могили.

СДЮСШОР №4 «Надія» сьогодні перебуває в аварійному стані внаслідок дощу, який залив підлогу в жовтні під час ремонту покрівлі. Президент ГО МБК «Миколаїв» Микола Бобров звернувся до ЧНУ ім. П. Могили з проханням надати можливість проводити тренування спортсменів на базі університету. На ректораті було прийнято рішення дозволити проводити навчально-тренувальні заняття баскетбольних команд в університетській спортивній залі.

«Спортсменів Миколаївщини потрібно підтримувати (не лише баскетболістів!), і ми хочемо підтримати наших хлопців. Вони – гордість міста! У складних ситуаціях ми маємо сприяти їх розвитку, а іноді може навіть і мотивувати!, – заявив ректор Клименко Леонід Павлович на офіційній сторінці у Фейсбук.

В університеті є всі умови для комфортного тренування, адже ми маємо автономну альтернативну систему опалення, яка дає можливість забезпечувати необхідний температурний режим уже зараз, а спортивна зала університету облаштована інфрачервоними обігрівачами.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).