Могилянка надала приміщення для тренування баскетбольних чоловічих команд Суперліги Парі-матч та Першої ліги України


З цього тижня тренування баскетбольних чоловічих команд Суперліги Парі-матч та Першої ліги України проходять в спортивній залі ЧНУ імені Петра Могили.

СДЮСШОР №4 «Надія» сьогодні перебуває в аварійному стані внаслідок дощу, який залив підлогу в жовтні під час ремонту покрівлі. Президент ГО МБК «Миколаїв» Микола Бобров звернувся до ЧНУ ім. П. Могили з проханням надати можливість проводити тренування спортсменів на базі університету. На ректораті було прийнято рішення дозволити проводити навчально-тренувальні заняття баскетбольних команд в університетській спортивній залі.

«Спортсменів Миколаївщини потрібно підтримувати (не лише баскетболістів!), і ми хочемо підтримати наших хлопців. Вони – гордість міста! У складних ситуаціях ми маємо сприяти їх розвитку, а іноді може навіть і мотивувати!, – заявив ректор Клименко Леонід Павлович на офіційній сторінці у Фейсбук.

В університеті є всі умови для комфортного тренування, адже ми маємо автономну альтернативну систему опалення, яка дає можливість забезпечувати необхідний температурний режим уже зараз, а спортивна зала університету облаштована інфрачервоними обігрівачами.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …