Могилянка надала приміщення для тренування баскетбольних чоловічих команд Суперліги Парі-матч та Першої ліги України

З цього тижня тренування баскетбольних чоловічих команд Суперліги Парі-матч та Першої ліги України проходять в спортивній залі ЧНУ імені Петра Могили.

СДЮСШОР №4 «Надія» сьогодні перебуває в аварійному стані внаслідок дощу, який залив підлогу в жовтні під час ремонту покрівлі. Президент ГО МБК «Миколаїв» Микола Бобров звернувся до ЧНУ ім. П. Могили з проханням надати можливість проводити тренування спортсменів на базі університету. На ректораті було прийнято рішення дозволити проводити навчально-тренувальні заняття баскетбольних команд в університетській спортивній залі.

«Спортсменів Миколаївщини потрібно підтримувати (не лише баскетболістів!), і ми хочемо підтримати наших хлопців. Вони – гордість міста! У складних ситуаціях ми маємо сприяти їх розвитку, а іноді може навіть і мотивувати!, – заявив ректор Клименко Леонід Павлович на офіційній сторінці у Фейсбук.

В університеті є всі умови для комфортного тренування, адже ми маємо автономну альтернативну систему опалення, яка дає можливість забезпечувати необхідний температурний режим уже зараз, а спортивна зала університету облаштована інфрачервоними обігрівачами.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77