Могилянка надала приміщення для тренування баскетбольних чоловічих команд Суперліги Парі-матч та Першої ліги України


З цього тижня тренування баскетбольних чоловічих команд Суперліги Парі-матч та Першої ліги України проходять в спортивній залі ЧНУ імені Петра Могили.

СДЮСШОР №4 «Надія» сьогодні перебуває в аварійному стані внаслідок дощу, який залив підлогу в жовтні під час ремонту покрівлі. Президент ГО МБК «Миколаїв» Микола Бобров звернувся до ЧНУ ім. П. Могили з проханням надати можливість проводити тренування спортсменів на базі університету. На ректораті було прийнято рішення дозволити проводити навчально-тренувальні заняття баскетбольних команд в університетській спортивній залі.

«Спортсменів Миколаївщини потрібно підтримувати (не лише баскетболістів!), і ми хочемо підтримати наших хлопців. Вони – гордість міста! У складних ситуаціях ми маємо сприяти їх розвитку, а іноді може навіть і мотивувати!, – заявив ректор Клименко Леонід Павлович на офіційній сторінці у Фейсбук.

В університеті є всі умови для комфортного тренування, адже ми маємо автономну альтернативну систему опалення, яка дає можливість забезпечувати необхідний температурний режим уже зараз, а спортивна зала університету облаштована інфрачервоними обігрівачами.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут