Могилянка на шляху відновлення: ректор ЧНУ імені Петра Могили дав інтерв’ю кореспондентам ТРК “МАРТ”

Ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко дав інтерв’ю кореспондентам ТРК «МАРТ», у якому розповів про відновлення будівель університету після російських обстрілів.

Ректор розповів, що експерти оцінюють пошкодження лише першого та другого корпусів у 25,5 мільйона гривень. Пошкодження 4 та 5 корпусів не оцінювали, тому що там такі пошкодження, як вікна, підвісні стелі – це стосується поточного ремонту:

«Ми зробили всі дахи. Сьогодні на голову нічого не тече. Дахи зробили капітально. Ми зачинили усі вікна. Тому що так неможливо робити ремонт узимку. Відновили систему опалення, пробурили свердловину, поставили глибинні насоси».

Щодня в університеті ведеться активна робота з відновлення.  Робітники докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше відбудувати «Могилянку».

Леонід Клименко наголосив, що вже відремонтували всі дахи, відновили систему опалення, пробурили свердловину та поставили глибинні насоси.

Крім того, ректор наголосив, що університет має у своєму розпорядженні кошти на поступовий ремонт і відновлення. Проте будь-яка допомога від благодійників не буде зайвою.

Нагадуємо, що Могилянка продовжує освітню діяльність, незважаючи на обставини.

Із повним випуском ректора Леоніда Клименка можна ознайомитися за посиланням.