Могилянка – місце можливостей. У ЧНУ імені Петра Могили пройшов день відкритих дверей – 2023

З 11 до 16 березня 2023 року в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили пройшов день відкритих дверей, куди долучилися випускники шкіл, абітурієнти, старшокласники та їхні батьки.

Під час першої частини гості познайомилися з ректором університету Леонідом Клименком, дізналися про особливості вступної кампанії 2023 року, а також про переваги навчання саме в нашому університеті.

Під час другої частини дня відкритих дверей майбутні вступники та їх батьки мали можливість детально познайомитися з особливостями роботи факультетів та інститутів.

Майбутні екологи, психологи, фармацевти та медики долучилися до презентації медичного інституту. Організатори ознайомили учасників зі спеціальностями, технічним обладнанням, педагогічним складом і можливостями, які отримують студенти, вступивши до медичного інституту.

Ті, хто бажає в майбутньому стати професійними філологами, перекладачами, редакторами або вчителями української мови та літератури завітали на зустріч із викладачами та студентами факультету філології. Представники факультету розповіли про можливості навчання в провідних університетах Європи за програмами обміну, а також ознайомили з переліком мов, які можна вивчити під час отримання освіти філолога.

Інститут публічного управління та адміністрування готує майбутніх соціальних працівників та управлінців. На презентаційній зустрічі представники інституту розповіли про перелік професій, які можна опанувати саме в них, про особливості організації навчального процесу в умовах війни. Окремим аспектом обговорення стали питання про можливості міжнародного обміну та громадської активності студентів інституту.

Майбутні правники та юристи відвідали презентацію юридичного факультету, де дізналися про програми академічної мобільності, можливості проходження практики в провідних компаніях. Крім того, обговорили можливості наукової роботи та викладацький склад факультету, а також спеціальності, за якими можна працювати, отримавши освіту юриста.

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти презентував спеціальності, які можна опанувати заочно, вступивши до них. Розповіли про переваги навчання на заочній формі та познайомили глядачів зі своїми випускниками, які поділилися своїми враження від навчання та розповіли про особливості навчання саме на такій формі

Охочі навчатися на біологів, реабілітологів, фізкультурників або вчителів фізичної культури відвідали зустріч із представниками факультету фізичного виховання та спорту. На зустрічі обговорили особливості організації навчання в дистанційному й очному форматах, програми академічної мобільності та переваги кожної спеціальності.

Майбутні комп’ютерники та програмісти завітали на презентацію факультету комп’ютерних наук. Представники факультету розповіли про науково-технічну базу та викладачів факультету. Окрім того, обговорили можливості практики та працевлаштування в провідних компаніях України та світу.

Охочі отримати професію податківця, фінансиста, підприємця або геодезиста долучилися до зустрічі з представниками факультету економічних наук. На зустрічі презентували спеціальності, викладацький склад факультету, познайомили з базою наукових праць та досягненнями студентів.

Факультет політичних наук готує майбутніх журналістів, істориків, політологів, соціологів та міжнародників. Тож охочі в майбутньому отримати такі професії долучилися до презентаційної зустрічі саме цього факультету. Абітурієнти отримали відповіді на питання, які їх цікавили, дізналися про перелік професій, які можна отримати на факультеті політичних наук та детально ознайомилися з перевагами навчання саме на цьому факультеті.

Переглянути записи презентацій усіх факультетів можна на Youtube-каналі ЧНУ імені Петра Могили.

Чекаємо на вас!

ЧНУ – пріоритет № 1!