Могилянка інформує: запрошуємо взяти участь у форумі “Цифрові горизонти: переосмислення освіти для майбутнього”

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, викладачів ЧНУ імені Петра Могили взяти участь у другому бізнес-форумі KIUInnovate «Цифрові горизонти: переосмислення освіти для майбутнього», який проводить Кутаїський міжнародний університет організовує.

Метою заходу є об’єднання викладачів, представників промисловості, політиків і експертів з технологій з усього світу, щоб обговорити виклики та можливості, які відкриває цифрова революція в освіті та розробки у сфері штучного інтелекту.

Коли? – 26 – 27 жовтня 2923 року

Де? – Кутаїський міжнародний університет, Кутаїсі, Грузія

На форумі виголошуватимуться основні доповіді, панельні дискусії та інтерактивні семінари за такими тематиками:

• цифрові інструменти для підвищення залученості та досягнення студентів;
  • стратегії інтеграції цифрових технологій у навчальний план;
  • роль штучного інтелекту в освіті;
  • проблеми та можливості онлайн-навчання,
  • цифрова грамотність і цифрове громадянство;
  • етика збору та аналізу даних в освіті;
  • оцінка позитивного впливу цифрової освіти;
  • розуміння ролі цифрових технологій в освіті;
  • позитивний і негативний вплив технологій на освіту;
  • майбутнє освіти для цифрових навичок;
  • цифрова освіта в епоху промисловості 4.0, навіть 5.0;
  • індустрія 4.0 та освіта 5.0 – навчання на основі викликів і проблем;
  • прийняття цифрової трансформації, щоб бути готовим до індустрії.

Форум надасть унікальну можливість навчитися у експертів у цій галузі, поділитися найкращим досвідом і налагодити спілкування з колегами з усього світу.

Для отримання додаткової інформації про форум та реєстрації – за посиланням.

Зацікавленим учасникам і можливим головним доповідачам можна зв’язатися з пані Кетрін Альбрехт з TUM International (albrecht@tum-international.com ), яка консультує та підтримує Кутаїський міжнародний університет.

Витрати на перебування в Кутаїсі можна покрити за запитом, тоді як витрати на проїзд до Кутаїсі повинні покривати самі учасники.