Могилянка інформує: 14 березня – День українського добровольця


Співробітники Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучається до відзначення Дня українського добровольця, що проводиться щорічно 14 березня.

Серед наших колег є військові, медики, волонтери, аграрії, водії, учителі та інші люди, які об’єдналися заради спільної боротьби за свободу.

У цей день бажаємо вам сили і твердості духу, енергії й оптимізму, добробуту та надійного тилу. Нехай і в мирний час у вашому житті знайдеться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості та перемог!

З історії свята.

Пам’ятна дата встановлена Верховною Радою України в 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Дата була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили 500 бійців самооборони для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України, щоб захистити нашу державу та її суверенітет.