Могилянка інформує: 11 січня – Міжнародний день “Дякую”

Щороку 11 січня в світі відзначається приємне свято – Міжнародний день «Дякую». Часто ми забуваємо сказати це слово, а воно є надзвичайно необхідним. Всього лише одне щире «дякую» може багато змінити – взаємини стають добрішими, а світ навкруги – добрішим. Тож коли, як не в цей день, від щирого серця подякувати  рідним, друзям, сусідам та колегам?

Користуючись можливістю, хочемо подякувати кожному працівнику Чорноморського національного університету імені Петра Могили за плідну працю в такі тяжкі часи для нас, нашої країни та нашого міста. Дякуємо кожному викладачу за те, що невтомно передаєте знання студентам, адже вони – наше майбутнє. Дякуємо кожному студенту за те, що не зважаючи на невдачі та труднощі, продовжує вчитися. Дякуємо кожному, хто прибирає коридори, охороняє чи відбудовує університет. Дякуємо всім, хто займається документацією чи технічним обладнанням університету! Разом ми сила!