Могилянка долучилась до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко»


9 березня 2019 р. з нагоди 205-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка членами Миколаївського міжрайонного осередку ім.М.Аркаса українського товариства «Просвіта» після покладання квітів до пам’ятника Кобзарю було запропоновано долучитися до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко».

Треба було: зняти відео біля пам’ятника (нагадаємо, їх у світі 1384 у 35-ти державах), зачитавши уривок з його вірша; опублікувати відео до 9 березня (включно) на офіційній сторінці флешмобу та на власній сторінці у FB з хештегом #ByShevchenko; зазначити у дописі країну та місто, а також осіб, яким передається естафета.

Захід ініційовано Міністерством молоді та спорту України і активною українською молоддю, що мало на меті показати пам’ятники Т.Шевченку, що встановлені у різних регіонах України та країнах світу, та засвідчити про визнання та любов до творчості генія українського народу.

У дійстві взяли участь працівники ЧНУ ім. Петра Могили. Нагадаємо, що викладач кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова є заступником голови осередку Миколаївської «Просвіти» – Міжрайонної організації міста Миколаєва ім. М. Аркаса.

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.