Могилянка долучилась до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко»


9 березня 2019 р. з нагоди 205-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка членами Миколаївського міжрайонного осередку ім.М.Аркаса українського товариства «Просвіта» після покладання квітів до пам’ятника Кобзарю було запропоновано долучитися до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко».

Треба було: зняти відео біля пам’ятника (нагадаємо, їх у світі 1384 у 35-ти державах), зачитавши уривок з його вірша; опублікувати відео до 9 березня (включно) на офіційній сторінці флешмобу та на власній сторінці у FB з хештегом #ByShevchenko; зазначити у дописі країну та місто, а також осіб, яким передається естафета.

Захід ініційовано Міністерством молоді та спорту України і активною українською молоддю, що мало на меті показати пам’ятники Т.Шевченку, що встановлені у різних регіонах України та країнах світу, та засвідчити про визнання та любов до творчості генія українського народу.

У дійстві взяли участь працівники ЧНУ ім. Петра Могили. Нагадаємо, що викладач кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова є заступником голови осередку Миколаївської «Просвіти» – Міжрайонної організації міста Миколаєва ім. М. Аркаса.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …