Могилянка долучилась до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко»


9 березня 2019 р. з нагоди 205-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка членами Миколаївського міжрайонного осередку ім.М.Аркаса українського товариства «Просвіта» після покладання квітів до пам’ятника Кобзарю було запропоновано долучитися до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко».

Треба було: зняти відео біля пам’ятника (нагадаємо, їх у світі 1384 у 35-ти державах), зачитавши уривок з його вірша; опублікувати відео до 9 березня (включно) на офіційній сторінці флешмобу та на власній сторінці у FB з хештегом #ByShevchenko; зазначити у дописі країну та місто, а також осіб, яким передається естафета.

Захід ініційовано Міністерством молоді та спорту України і активною українською молоддю, що мало на меті показати пам’ятники Т.Шевченку, що встановлені у різних регіонах України та країнах світу, та засвідчити про визнання та любов до творчості генія українського народу.

У дійстві взяли участь працівники ЧНУ ім. Петра Могили. Нагадаємо, що викладач кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова є заступником голови осередку Миколаївської «Просвіти» – Міжрайонної організації міста Миколаєва ім. М. Аркаса.

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на відкриття виставки «Уламки раю на Землі»

Збірна виставка сучасного українського живопису. Відкриття відбудеться в середу 4 березня о 15:00 у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили. Виставка присвячена до 8 березня.

березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …