Могилянка долучилась до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко»

9 березня 2019 р. з нагоди 205-ї річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка членами Миколаївського міжрайонного осередку ім.М.Аркаса українського товариства «Просвіта» після покладання квітів до пам’ятника Кобзарю було запропоновано долучитися до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко».

Треба було: зняти відео біля пам’ятника (нагадаємо, їх у світі 1384 у 35-ти державах), зачитавши уривок з його вірша; опублікувати відео до 9 березня (включно) на офіційній сторінці флешмобу та на власній сторінці у FB з хештегом #ByShevchenko; зазначити у дописі країну та місто, а також осіб, яким передається естафета.

Захід ініційовано Міністерством молоді та спорту України і активною українською молоддю, що мало на меті показати пам’ятники Т.Шевченку, що встановлені у різних регіонах України та країнах світу, та засвідчити про визнання та любов до творчості генія українського народу.

У дійстві взяли участь працівники ЧНУ ім. Петра Могили. Нагадаємо, що викладач кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлена Миколаївна Руссова є заступником голови осередку Миколаївської «Просвіти» – Міжрайонної організації міста Миколаєва ім. М. Аркаса.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.