Міжрегіональна зустріч юних краєзнавців: екологічний аспект

17 березня 2017 року в рамках Міжрегіональної зустрічі юних краєзнавців «Єднаємося заради України» в стінах ЧНУ ім. Петра Могили відбувся багатоетапний захід для учнів шкіл із Миколаївської області. Захід було проведено студентами-екологами 521м групи.

WfM7o5oEU_I

Загалом до нашого університету завітало 70 учнів 8–11 класів. Вони відвідали два майстер-класи (природно-естетичний та дослідницький) та тренінг із проблем змін клімату.

FdT8de7DRdI

Під час заходу школярі взяли участь у веселій інтерактивній грі «Острів», де уявили себе жителями безлюдного острова та за допомогою збалансованого користування наявних ресурсів будували стратегію виживання і процвітання. Крім того, вони взяли участь в активній дискусії про зміни клімату та глобального потепління.

ojXrdGyKJXI

Після проведеного тренінгу гості розказали про свої ідеї щодо впровадження енергозаощадження у своїх будинках та школах. Також дітям представили хімічні досліди, що не можуть не зацікавити юних природоохоронців. Школярі також мали змогу долучитися до вивчення ботаніки, розпізнаючи різноманітні рослини, що ростуть на подвір’ї університету. Під час заходу панувала дружня та весела атмосфера.

V2X0AICr3ys

Гостям запропонували екскурсію стінами університету, в ході якої вони ознайомилися з історією нашої Альма-матер, дізналися чимало цікавого про студентське життя та завітали до бібліотеки та галереї мистецтв університету.

Школярі обіцяли повернутися до нас, але вже у ролі студентів.