Міжнародний відділ ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу студентів 4-6 курсів

До уваги студентів 4-6 курсів!Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ імені Петра Могили.
Графік роботи: є можливість працювати повний робочий день, або пів дня (до обіду, або після обіду).
Вимоги до співробітника: знання англійської мови та бажання працювати.
За детальною інформацією звертатися до Міжнародного відділу (5-104).

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.