Міжнародний відділ ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу студентів 4-6 курсів

До уваги студентів 4-6 курсів!Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ імені Петра Могили.
Графік роботи: є можливість працювати повний робочий день, або пів дня (до обіду, або після обіду).
Вимоги до співробітника: знання англійської мови та бажання працювати.
За детальною інформацією звертатися до Міжнародного відділу (5-104).

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.