Міжнародний відділ ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу студентів 4-6 курсів

До уваги студентів 4-6 курсів!Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ імені Петра Могили.
Графік роботи: є можливість працювати повний робочий день, або пів дня (до обіду, або після обіду).
Вимоги до співробітника: знання англійської мови та бажання працювати.
За детальною інформацією звертатися до Міжнародного відділу (5-104).

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …