Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує Інста-Фейсбук-челендж!


Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили заснував власну сторінку на просторах інстаграму. Відтепер ознайомлюватись із новинами, обмінним програмами, курсами тощо ще простіше – за посиланням.

Також Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує Інста-Фейсбук-челендж серед студентів, які брали участь у міжнародних проектах!

Якщо ви брали участь у міжнародних молодіжних обмінах, цікавих тренінгових курсах, волонтерських проектах або навчались за кордоном, то цей конкурс саме для вас. Розкажіть свою історію на фейсбуці (@chmnu.international) або в інстаграмі (@internationaldepartment) та додайте відповідний хештег. Поділіться з іншими своїм досвідом та надихніть молодих студентів на крок до змін!

Як долучитися до челенджу?

  • Розмістіть в інстаграмі фотографію та коротку розповідь про проект/ обмін/ стажування, в якому ви брали участь.
  • У своєму дописі позначте 3 друзів, які також брали участь у проектах, щоб вони могли слідувати виклику та поширювати його далі.
  • Використовуйте хештег #InternationalPetroMohyla

Сподіваємося, таким чином якомога більше людей прочитають захоплюючі, мотивуючі історії. А згодом – і самі стануть їхніми творцями.

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …