Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує Інста-Фейсбук-челендж!

Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили заснував власну сторінку на просторах інстаграму. Відтепер ознайомлюватись із новинами, обмінним програмами, курсами тощо ще простіше – за посиланням.

Також Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує Інста-Фейсбук-челендж серед студентів, які брали участь у міжнародних проектах!

Якщо ви брали участь у міжнародних молодіжних обмінах, цікавих тренінгових курсах, волонтерських проектах або навчались за кордоном, то цей конкурс саме для вас. Розкажіть свою історію на фейсбуці (@chmnu.international) або в інстаграмі (@internationaldepartment) та додайте відповідний хештег. Поділіться з іншими своїм досвідом та надихніть молодих студентів на крок до змін!

Як долучитися до челенджу?

• Розмістіть в інстаграмі фотографію та коротку розповідь про проект/ обмін/ стажування, в якому ви брали участь.
  • У своєму дописі позначте 3 друзів, які також брали участь у проектах, щоб вони могли слідувати виклику та поширювати його далі.
  • Використовуйте хештег #InternationalPetroMohyla

Сподіваємося, таким чином якомога більше людей прочитають захоплюючі, мотивуючі історії. А згодом – і самі стануть їхніми творцями.