Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує Інста-Фейсбук-челендж!


Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили заснував власну сторінку на просторах інстаграму. Відтепер ознайомлюватись із новинами, обмінним програмами, курсами тощо ще простіше – за посиланням.

Також Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує Інста-Фейсбук-челендж серед студентів, які брали участь у міжнародних проектах!

Якщо ви брали участь у міжнародних молодіжних обмінах, цікавих тренінгових курсах, волонтерських проектах або навчались за кордоном, то цей конкурс саме для вас. Розкажіть свою історію на фейсбуці (@chmnu.international) або в інстаграмі (@internationaldepartment) та додайте відповідний хештег. Поділіться з іншими своїм досвідом та надихніть молодих студентів на крок до змін!

Як долучитися до челенджу?

  • Розмістіть в інстаграмі фотографію та коротку розповідь про проект/ обмін/ стажування, в якому ви брали участь.
  • У своєму дописі позначте 3 друзів, які також брали участь у проектах, щоб вони могли слідувати виклику та поширювати його далі.
  • Використовуйте хештег #InternationalPetroMohyla

Сподіваємося, таким чином якомога більше людей прочитають захоплюючі, мотивуючі історії. А згодом – і самі стануть їхніми творцями.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут