Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує Інста-Фейсбук-челендж!


Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили заснував власну сторінку на просторах інстаграму. Відтепер ознайомлюватись із новинами, обмінним програмами, курсами тощо ще простіше – за посиланням.

Також Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує Інста-Фейсбук-челендж серед студентів, які брали участь у міжнародних проектах!

Якщо ви брали участь у міжнародних молодіжних обмінах, цікавих тренінгових курсах, волонтерських проектах або навчались за кордоном, то цей конкурс саме для вас. Розкажіть свою історію на фейсбуці (@chmnu.international) або в інстаграмі (@internationaldepartment) та додайте відповідний хештег. Поділіться з іншими своїм досвідом та надихніть молодих студентів на крок до змін!

Як долучитися до челенджу?

  • Розмістіть в інстаграмі фотографію та коротку розповідь про проект/ обмін/ стажування, в якому ви брали участь.
  • У своєму дописі позначте 3 друзів, які також брали участь у проектах, щоб вони могли слідувати виклику та поширювати його далі.
  • Використовуйте хештег #InternationalPetroMohyla

Сподіваємося, таким чином якомога більше людей прочитають захоплюючі, мотивуючі історії. А згодом – і самі стануть їхніми творцями.

 

Події та оголошення


грудня
10
Запрошуємо усіх, хто хоче попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови до Multilingual sprach café

Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр та Соня Геба, а також деканат Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили пропонують приєднатися до Multilingual sprach café усіх, хто хоче покращити своїпрактичні мовленнєві навички. Коли: 10 грудня Час: 19:00 – 21:00 Де: Піцерія …

грудня
8
СД Платформа Миколаїв запрошує студентів до участі в заході

У рамках кампанії – «Кровотеча: чому ми втрачаємо людей?» СД ПЛАТФОРМА запускає захід ⠀ Про що? Колаборація бізнесу та державного сектору Не просто виступи спікерів, а 30% теорії та 70% практики. Проаналізуємо опитування, яке пройшло вже близько 200 людей. 😯 …

грудня
5
Благодійний ярмарок

З ініціативи ІГ СУМ в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ імені Петра Могили Інститут філології запрошує усіх охочих на Благодійний ярмарок! Не будь байдужим! Допоможи зібрати кошти для сиріт і зробити їхнє свято незабутнім! 5 грудня Велика перерва 10 …