Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує Інста-Фейсбук-челендж!


Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили заснував власну сторінку на просторах інстаграму. Відтепер ознайомлюватись із новинами, обмінним програмами, курсами тощо ще простіше – за посиланням.

Також Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує Інста-Фейсбук-челендж серед студентів, які брали участь у міжнародних проектах!

Якщо ви брали участь у міжнародних молодіжних обмінах, цікавих тренінгових курсах, волонтерських проектах або навчались за кордоном, то цей конкурс саме для вас. Розкажіть свою історію на фейсбуці (@chmnu.international) або в інстаграмі (@internationaldepartment) та додайте відповідний хештег. Поділіться з іншими своїм досвідом та надихніть молодих студентів на крок до змін!

Як долучитися до челенджу?

  • Розмістіть в інстаграмі фотографію та коротку розповідь про проект/ обмін/ стажування, в якому ви брали участь.
  • У своєму дописі позначте 3 друзів, які також брали участь у проектах, щоб вони могли слідувати виклику та поширювати його далі.
  • Використовуйте хештег #InternationalPetroMohyla

Сподіваємося, таким чином якомога більше людей прочитають захоплюючі, мотивуючі історії. А згодом – і самі стануть їхніми творцями.

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …