Міжнародний студентський проєкт Borderland Stories/Прикордонні історії добігає кінця

Міжнародний студентський проєкт Borderland Stories/Прикордонні історії, який стартував   на базі ЧНУ імені Петра Могили у вересні –  добігає кінця.

19 листопада інтернаціональні команди студентів ЧНУ імені Петра Могили  та Саарландського університету представлять свої дослідження на теми: кордонів, фронтиру, транскордонних економічних, лінгвістичних, культурних стосунків у вигляді мультимедійних проєктів.

Протягом  чотирьох тижнів, учасники німецько-українського  проєкту “Borderland stories”  безпосередньо працюють  над написанням, фотографуванням, зйомками, монтажем та розміщенням  у форматі лонгрідів своїх історій. Викладачі та тьютори  проєкту  працюють з кожною групою студентів індивідуально.

Нагадаємо, що у проєкті  беруть участь: студенти  третього курсу факультету філології ЧНУ ім. Петра Могили та студенти п’ятого курсу університету Саарланду. Керівниками та координаторами  інтернаціонального проєкту виступають: декан  факультету філології ЧНУ ім. Петра Могили, доктор філологічних наук, професор Олександр Пронкевич та професор Північно-Американської літератури та культурологічних досліджень  Саарландського університету, Астрід Фелнер.