Міжнародний інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні

Сьогодні добігає кінця Міжнародний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні, який проходив з 5 по 9 листопада 2018 року в місті Київ.

Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом ЄС в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, МОН України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, КНУ  ім. Тараса Шевченка та Київським університетом ім. Бориса Грінченка.

Кожного дня обговорювали нові теми, такі як гранти для проектів міжнародної співпраці, управління коштами гранту, якість освітніх програм та проекти мобільності.

Захід відвідали і представники ЧНУ ім. Петра Могили – виконувач обов’язків  начальника відділу міжнародних зв’язків, Олена Березовська, та провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків, Олена  Радченко.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77