Міжнародний інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні


Сьогодні добігає кінця Міжнародний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні, який проходив з 5 по 9 листопада 2018 року в місті Київ.

Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом ЄС в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, МОН України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, КНУ  ім. Тараса Шевченка та Київським університетом ім. Бориса Грінченка.

Кожного дня обговорювали нові теми, такі як гранти для проектів міжнародної співпраці, управління коштами гранту, якість освітніх програм та проекти мобільності.

Захід відвідали і представники ЧНУ ім. Петра Могили – виконувач обов’язків  начальника відділу міжнародних зв’язків, Олена Березовська, та провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків, Олена  Радченко.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …