Міжнародний інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні


Сьогодні добігає кінця Міжнародний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні, який проходив з 5 по 9 листопада 2018 року в місті Київ.

Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом ЄС в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, МОН України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, КНУ  ім. Тараса Шевченка та Київським університетом ім. Бориса Грінченка.

Кожного дня обговорювали нові теми, такі як гранти для проектів міжнародної співпраці, управління коштами гранту, якість освітніх програм та проекти мобільності.

Захід відвідали і представники ЧНУ ім. Петра Могили – виконувач обов’язків  начальника відділу міжнародних зв’язків, Олена Березовська, та провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків, Олена  Радченко.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …