Міжнародний інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні


Сьогодні добігає кінця Міжнародний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні, який проходив з 5 по 9 листопада 2018 року в місті Київ.

Заходи в рамках Інформаційного тижня організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Представництвом ЄС в Україні, Виконавчим Агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, МОН України у тісній співпраці з Національними Агентствами Еразмус+ Європи, Національними Еразмус+ офісами країн-партнерів, КНУ  ім. Тараса Шевченка та Київським університетом ім. Бориса Грінченка.

Кожного дня обговорювали нові теми, такі як гранти для проектів міжнародної співпраці, управління коштами гранту, якість освітніх програм та проекти мобільності.

Захід відвідали і представники ЧНУ ім. Петра Могили – виконувач обов’язків  начальника відділу міжнародних зв’язків, Олена Березовська, та провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків, Олена  Радченко.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …