Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ)

21-24 листопада 2017 р. у Києві відбувся  Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ).

«INNOVATION MARKET»це місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів із представниками підприємств,  акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками інвестиційно-фінансових установ України та Китаю, з політичними лідерами України.

МФІМ проводився згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 864-р «Про проведення Міжнародного форуму ”INNOVATION MARKET”». Серед головних організаторів Форуму –Міністерство освіти і науки України.

У межах форуму відбулися такі заходи: конференція, виставка (Startup-алея) та конкурс «Battle ВНЗ». У цих заходах взяли участь 5 команд Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Максим Мусієнко, декан факультету комп’ютерних наук ЧНУ, за запрошенням організаторів форуму виступив на конференції з доповіддю  «Цільове використання грантових грошей».

На Startup-алеї  були представлені такі проекти нашого університету:

PlayStick  – інноваційна пропозиція геймпаду, яка покликана вирішити проблему зручності процесу керування як персонажами комп’ютерних ігор, так і БПЛА. Playstick характеризується компактністю, ціною, великою швидкістю в мережевих (командних) іграх, підтримкою oldschool-емуляторів та розширеною функціональністю при керуванні БПЛА.

Склад команди: засновник проекту Бурлаченко Іван, СЕО Кременченко Олена, СІО Завалко Єлизавета,  СТО Петренко Іван, інженери-розробники Філін Віталій, Полторак Микола, Братченко Юрій (кафедра комп’ютерної інженерії, 4-й курс), CFO Борейко Микита (факультет економічниx наук, 4-й курс).

UltimateMask  – світлодіодна маска для збереження молодості шкіри обличчя, для профілактики та зменшення проявів старіння. Переваги: легка у використанні, має естетичний вигляд та повне покриття обличчя, відстеження ефективності терапії за допомогою датчиків, запатентована методика опромінення, оптимальне розташування та довжина хвилі світлодіодів, управління маскою з мобільного додатку.

Склад команди: Керівник проекту викладач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованних технологій Бєліков Олександр, спікер та економіст Бєлікова Вікторія, винахідник завідувач кафедри  АКіТ Трунов О. М., бізнес-ментор Полівода Віталій, програміст Смола Віталій (кафедра АКіТ, 2-й курс), інженер Юров Владислав (кафедра АКіТ, 4-й курс).

MedLed – світлодіодна гнучка ковдра для лікування жовтяниці новонароджених шляхом фототерапії. Основною метою продукту є підвищення комфорту новонароджених під час лікування. Іншими перевагами нашого продукту є компактність, зручність використання, відповідність вимогам фототерапії новонароджених, управління з мобільного додатку, можливість використання в домашніх умовах.

Склад команди: капітан команди Фабрикова Валентина (кафедра  АКіТ, 5-й курс). Члени команди: Безручко Софія (АКіТ, 5-й курс), Ремез Дмитро (медичний інститут, 3-й курс), Ткаченко Павло (АКіТ, 3-й курс), Алімова Яна. Керівник проекту Бєліков Олександр.

За правилами «INNOVATION MARKET», 100 провідних компаній України запропонували для вирішення 100 реальних кейсів за тематикою своєї господарської діяльності. Рішення кейсів надали 73 ВНЗ України, і тільки 26 команд із 11 вишів пройшли до фіналу конкурсу «Battle ВНЗ». Серед них три команди ЧНУ імені Петра Могили.

Серед рішень кейсу «Система управління кількома дронами одночасно на великих територіях» кейсодавець – українська  компанія DRONE.UA відібрала до Фіналу проект нашої команди DRAG’N’DRONE. На чолі з лідером команди, студенткою гр. 404 Надією Ухань, студенти 4-го курсу ФКН під керівництвом доцента кафедри комп’ютерної інженерії Журавської І. М. представили Журі проект пошуку заблукалих дітей у лісі за допомогою зграї з 4 дронів. Що цікаво, маршрут  переміщення БПЛА над лісом команда створила у вигляді портрета Петра Могили. Представляли проект на справжньому рингу посеред Міжнародного виставкового центру в Києві дві безстрашні дівчини – Надя Ухань і Катя Іванова.

У фіналу конкурсу «Battle ВНЗ» також взяли участь команди  UltimateMask та MedLed, які були  одночасно представлені на Startup-алеї проектів.

Завдяки участі у Міжнародній виставці «INNOVATION MARKET» у Києві наші студенти отримали  неймовірний і незабутній досвід.

Ми пишаємось гідним виступом наших студентів, бажаємо усім  успіхів та не зупинятися на досягнутому!