Міжнародний День Франкофонії в ЧНУ імені Петра Могили

22 березня в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відзначили Міжнародний День Франкофонії. Організатор заходу кандидат філологічних наук, в. о. доцента сектору вивчення французької мови кафедри романо-германської філології Аліна Мозолевська та старший викладач кафедри романо-германської філології Тамара Ползікова.

Ed6GTasbh4M

Атмосфера Франції захопила всіх присутніх від самого початку свята, адже всі номери було виконано французькою мовою. Викладачі кафедри романо-германської філології та студенти, які вивчають французьку мову, організували з нагоди свята урочистий концерт, на якому звучали поезія та пісні французьких авторів. Шалений успіх серед присутніх мав відеофільм з жартівливими пародіями на викладачів.

ZrWxZ169-BM

У святкуванні взяла участь студентка (а нині викладач кафедри романо-германської філології) з Університету Савуа (м. Монблан, Шамбері) Бертій Шамбон, яка виконала декілька пісень справжнього французького шансону.

NJSVXQsXR30

На університетській сцені виступив і студентський франкомовний театр ЧНУ ім. Петра Могили «MDR» (склад трупи: В. Хоменко, Є. Безушко, Л. Диренко, К. Мальцева, Р. Олійник) із виставою «Не пощастило». Театральна гра акторів заслуговує на найвищу оцінку глядачів, які зустріли виставу оваціями. Саме з цією постановкою трупа візьме участь у фестивалі французького театру у м. Одеса 23–25 березня 2017 р.

2ep-8LQfdbA

6xCLSD4rLi4

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики