Міжнародний День Франкофонії в ЧНУ імені Петра Могили

22 березня в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відзначили Міжнародний День Франкофонії. Організатор заходу кандидат філологічних наук, в. о. доцента сектору вивчення французької мови кафедри романо-германської філології Аліна Мозолевська та старший викладач кафедри романо-германської філології Тамара Ползікова.

Ed6GTasbh4M

Атмосфера Франції захопила всіх присутніх від самого початку свята, адже всі номери було виконано французькою мовою. Викладачі кафедри романо-германської філології та студенти, які вивчають французьку мову, організували з нагоди свята урочистий концерт, на якому звучали поезія та пісні французьких авторів. Шалений успіх серед присутніх мав відеофільм з жартівливими пародіями на викладачів.

ZrWxZ169-BM

У святкуванні взяла участь студентка (а нині викладач кафедри романо-германської філології) з Університету Савуа (м. Монблан, Шамбері) Бертій Шамбон, яка виконала декілька пісень справжнього французького шансону.

NJSVXQsXR30

На університетській сцені виступив і студентський франкомовний театр ЧНУ ім. Петра Могили «MDR» (склад трупи: В. Хоменко, Є. Безушко, Л. Диренко, К. Мальцева, Р. Олійник) із виставою «Не пощастило». Театральна гра акторів заслуговує на найвищу оцінку глядачів, які зустріли виставу оваціями. Саме з цією постановкою трупа візьме участь у фестивалі французького театру у м. Одеса 23–25 березня 2017 р.

2ep-8LQfdbA

6xCLSD4rLi4

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники